14 svarbiausių organizavimo produktų mažos spintos tvarkai palaikyti

14 svarbiausių organizavimo produktų mažos spintos tvarkai palaikyti

Ne paslaptis, kad gerai sutvarkyta spinta gali padėti gerai pradėti dieną, tačiau jei turite suktis itin ankštoje patalpoje, apsirengimas ryte gali kelti stresą. Nors mažoje spintoje skirti pakankamai vietos drabužiams, batams ir aksesuarams gali atrodyti neįmanoma, praktiški organizavimo sprendimai gali daug ką pakeisti. Ir tikite ar ne, jie nebūtinai turi būti brangūs.

Balduperlai.lt ekspertai  pateikia naudingų mažų spintų optimizavimo priemonių sąrašą – nuo už durų kabinamos priemonės iki keleto gudrių būdų, kaip geriau išnaudoti spintos apačioje esančią erdvę. Išsirinkite geriausiai jūsų gyvenimo būdą ir biudžetą atitinkančius įrankius ir gaminius bei pasiruoškite sukurti funkcionalesnę spintą, kuri įrodys, kad ribotas plotas ne visada turi kelti rūpesčių.

 1. Pakabos.

Įvairių tipų pakabos gali būti naudojamos siekiant maksimaliai išnaudoti erdvę ir išlaikyti tvarkingą drabužių išvaizdą. Apsvarstykite galimybę naudoti plonas, aksomines pakabas, kad sutaupytumėte vietos ir drabužiai neslystų. Taip pat pagalvokite apie kaskadines pakabas, kurios skirtos keliems daiktams laikyti ant vienos pakabos.

 2. Lentynos ir stelažai.

Kad kuo geriau išnaudotumėte vertikalią erdvę, naudokite įvairių tipų lentynas ir stelažus. Pakabinamos lentynos – puikus pasirinkimas batams ar krepšiams laikyti, o batų lentyna padės batus laikyti tvarkingai ir lengvai pasiekiamai.

 3. Stalčių skirtukai.

Stalčių skirtukai – puikus būdas drabužius ir aksesuarus laikyti tvarkingus ir lengvai randamus. Apsvarstykite galimybę naudoti skirtukus drabužiams rūšiuoti pagal kategorijas, pavyzdžiui, viršutinius, apatinius drabužius ir sukneles, arba pagal spalvas.

 4. Dėžės.

Drabužiams ir aksesuarams laikyti galima naudoti daiktadėžes ir krepšius, kuriose drabužiai ir aksesuarai būtų tvarkingai sudėti ir lengvai pasiekiami. Apsvarstykite galimybę naudoti permatomas dėžes, kad matytumėte, kas jose yra, arba paženklintas dėžes, kad panašūs daiktai būtų laikomi kartu.

 5. Kabliukai.

Kabliukai – puikus būdas maksimaliai padidinti erdvę ir laikyti drabužius bei aksesuarus lengvai pasiekiamus. Apsvarstykite galimybę naudoti kabliukus šalikams, diržams ar rankinėms pakabinti arba kabliukų stovą papuošalams tvarkyti.

 6. Strypeliai ir skersiniai

Įvairių tipų spintos strypeliai ir skresiniai gali būti naudojami siekiant maksimaliai padidinti erdvę ir išlaikyti drabužius tvarkingus ir švarius. Naudokite dvigubą strypą drabužiams kabinti arba ištraukiamą strypą, kad atsirastų daugiau kabinimo vietos.

 7. Papuošalų organizatoriai.

Kad papuošalai būtų tvarkingi ir nepasimestų, galima naudoti įvairių tipų juvelyrinių dirbinių organizatorius. Galite įsigyti įvairių padėklų žiedams ir auskarams laikyti arba pakabinamą organizatorių, kad grandinėlės ir apyrankės nesusipainiotų.

 8. Diržų ir šalikų laikikliai.

Diržų ir šalikų laikikliai gali būti naudojami įvairiems aksesuarams laikyti tvarkingai ir švariai. Tai gali būti pakabinamas laikiklis spintoje šalia kitų pakabų ar aksesuarų, arba visiškai atskirai pastatomas šalia spintos arba spintos viduje, jeigu turite tiek vietos.

 

9. Batų dėžės ir laikikliai

Kad batai būtų tvarkingi ir lengvai randami, galima naudoti įvairių tipų batų organizatorius. Apsvarstykite galimybę naudoti pakabinamą batų organizatorių, kad sutaupytumėte vietos ir batai būtų matomi, arba batų stovą, kurį galima paslėpti spintoje ar po lova.

 10. Krepšiai ir daiktadėžės

Drabužiams tvarkyti ir rūšiuoti galima naudoti įvairius krepšius ir dėžes. Tokius krepšius galite padaryti ištraukiamus kaip stalčius arba pakabinamus, arba pastatomus. Juose galima dėti drabužius, skirtus skalbimui, o vėliau su visu krepšiu nunešti į skalbyklą. Taip pat galima rūšiuoti pagal spalvas ar medžiagų sudėtį.

 11. Kabykla

Jei spintoje visiškai nėra vietos stambiems paltams, nenaudojamame kampe pasistatykite elegantišką kabyklą.

 12. Ant sienos ar durų tvirtinami laikikliai.

Drabužiams ir aksesuarams laikyti ir lengvai pasiekti galima naudoti įvairių tipų ant sienos montuojamus organizatorius. Čia galite laikyti apatinius rūbus, arba įsirengti pakabą rankinėms ar skrybėlėms pakabinti.

 13. Vakuuminio sandėliavimo maišeliai.

Drabužiams apsaugoti ir erdvei taupyti galima naudoti vakuuminio sandėliavimo maišelius. Juose patogu sudėti nesezoninius drabužius arba didesnius paltus, patalynę ir taupyti vietą juos suspaudžiant.

 14. Išnaudokite kampus.

Tokį patrauklų pintą krepšį galima pastatyti kambario arba spintos kampe. Jame galime laikyti tiek skalbimui skirtus drabužius, tiek ir įvairius stambesnius aksesuarus ir pan.

Apibendrinant galima sakyti, kad turint svarbiausius organizavimo produktus, maža spinta gali būti labai naudinga ir efektyvi. Nuo pakabų iki batų organizatorių, nuo vakuuminio sandėliavimo maišelių iki drabužių krepčių – šie gaminiai gali padėti maksimaliai padidinti erdvę ir išlaikyti drabužius tvarkingus ir švarius. Investavę į šias priemones sutaupysite laiko, energijos ir išvengsite drabužių susiglamžymo ar sugadinimo. Gerai sutvarkytoje spintoje galėsite greitai rasti tai, ko jums reikia, todėl ryte apsirengti bus daug lengviau.

Kitaip tariant, maža drabužių spinta neturi būti kliūtis – išnaudodami vertikalią erdvę, naudodami pertvaras ir organizatorius, investuodami į daugiafunkcinius baldus, reguliariai valydami, lankstydami ir sukiodami drabužius, mažą spintą galite paversti funkcionalia ir gerai organizuota erdve. Šiek tiek pasistengę galite maksimaliai išnaudoti ribotą erdvę ir išlaikyti tvarkingą drabužių išvaizdą.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.