Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama 10 priežasčių, kodėl verta rinktis dantų implantaciją

10 priežasčių, kodėl verta rinktis dantų implantaciją

Kristoforo klinika. Eitvydo Kinaičio nuotr.

Netekus bent vieno danties, yra būtina galvoti apie jo atkūrimą. Jei danties prarasta dalis yra ypač didelė ir jo nebeįmanoma atkurti estetinio plombavimo būdu, tokiu atveju, verta rinktis dantų implantus. Dantų implantacija yra naudinga dėl įvairių priežasčių.

  1. Apsaugo nuo kaulų nykimo

Jei prarandate dantis, jūs prarandate ir žandikaulio audinius. Na, o danties implantacija leis užkirsti kelią žandikaulio nykimui..

  1. Atrodys ypač natūraliai tarsi savi dantys

Didelė dalis žmonių baiminasi dantų implantacijos, nes yra įsitikinę, kad jie atrodys nenatūraliai. Tačiau turime gerų žinių – individualiai bus parinkta forma, dydis, spalva, tad dantys atrodys ypač natūraliai, tarsi savi.

  1. Atstatomas kramtymo efektyvumas

Dantų implantacija visiškai atkuria kramtymo efektyvumą, todėl ir vėl galėsite mėgautis savo mėgstamu maistu ir, žinoma, kokybiškai bei lengvai jį sukramtyti.

  1. Paprasta atkąsti maistą

Kadangi dantų implantai yra įsriegiami į žandikaulį ir, laikui bėgant su juo suauga, laikosi tvirtai bei stabiliai, tad jums bus ypač paprasta atkąsti maistą (priešingai nei turint išimamus protezus, kurie nėra pritvirtinti prie žandikaulio ir sukelia sunkumų kandant maistą).

  1. Išlaikoma estetiška bei jaunatviška veido forma

Trūkstant dantų, netrunka pasikeisti ir veido forma – oda aplink lūpas greičiau įdumba, praranda stangrumą, formuojasi raukšlelės. Atkūrus dantis implantais, išlaikoma estetiška bei jaunatviška veido struktūra.

  1. Nekyla fonetikos problemų

Priešingai nei išimami dantų protezai, kurie nėra stabilūs, dantų implantai laikosi tvirtai bei patikimai, todėl nekyla fonetikos problemų – pacientui paprasta bei lengva aiškiai ištarti visus žodžius.

Gintautas Gumbelevičius. Gydytojas odontologas, burnos chirurgas

  1. Pamirškite ėduonį

Implantuotiems dantims, kaip ir natūraliems, reikalinga priežiūra. Tačiau gera žinia ta, kad dantų implantai yra gaminami iš neyrančios medžiagos todėl galite būti tikri, kad jums neteks susidurti su ėduonimi.

  1. Paprasta prižiūrėti

Nereikia baimintis, kad implantuotų dantų priežiūra pareikalaus daug dėmesio. Iš tiesų, prižiūrėti šiuo būdu atkurtus dantis yra labai paprasta, jie prižiūrimi taip pat, kaip ir natūralūs – prireiks tik vandens, dantų pastos bei  šepetėlio.

  1. Daugiau pasitikėjimo savimi

Atkurti dantys atrodys ypač estetiškai, džiaugsitės patrauklia šypsena. Na, o tai lems ir didesnį pasitikėjimą savimi – galėsite nevaržomai kalbėti bei šypsotis, nejausti diskomforto valgydami.

  1. Atrama greta esantiems dantims

Jei prarastas dantis nebus atkurtas, nebus užtikrinta ir atrama greta esantiems dantims, todėl bėgant laikui jie gali pakeisti savo poziciją, pakrypti tuščios ertmės link. Tačiau dantų atkūrimas implantais padės to išvengti – bus užtikrinta atrama, todėl greta esantys dantys išlaikys taisyklingą poziciją.

PR

 

Naujienos iš interneto