Punsko lietuviškoms mokykloms perduotas naujas mokyklinis autobusas

Autorius: Data: 2015-11-06 , 15:00 Spausdinti

Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai Punsko (Lenkija) krašto mokykloms perdavė naują 19 vietų mokyklinį autobusą „Iveco Daily“, susitiko su Punsko S. Dariaus ir S. Girėno mokyklos, Kovo 11-osios bendrojo lavinimo licėjaus ir Vidugirių pagrindinės mokyklos vadovais, pedagogais bei mokiniais.

Nauju mokykliniu autobusu vaikai iš apylinkių vyks į pamokas, o laisvu nuo mokinių pavėžėjimo laiku ar per mokinių atostogas – į olimpiadas, konkursus, varžybas, pažintines išvykas į Lietuvą ar kitus renginius. Mokytojai ir mokyklos darbuotojai autobusu vyks į kvalifikacijos tobulinimo kursus, galės atsivežti įsigytus vadovėlius, ugdymo priemones.

Tai ketvirtas Lenkijos lietuvių švietimo reikmėms perduotas mokyklinis autobusas: 2012 metais du skirti Seinų krašto lietuviškoms mokykloms, o 2013 m. uždarius Pristavonių ir Navinykų lietuviškas mokyklas dar vienas autobusas skirtas ir Punsko krašto mokykloms.

Lenkijoje šiuo metu veikia 4 mokyklos, kuriose pamokos vyksta lietuvių kalba. Jose iš visos mokosi beveik 500 mokinių.

Švietimo ir mokslo ministerija remia lietuviškas mokyklas Lenkijoje, aprūpina jas lietuvių kalbos mokymo priemonėmis, pedagogus kviečia į Lietuvoje rengiamus kvalifikacijos tobulinimo seminarus, o mokinius į neformaliojo švietimo renginius, lietuvių kalbos olimpiadas.

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt

Seinų - Punsko kraštas , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra