Pagrindinis puslapis Sena Voruta Valstybės vadovas kviečia prof. Vytautą Landsbergį ne ieškoti naujų baimių, o konstruktyviai dirbti Lietuvos labui

Valstybės vadovas kviečia prof. Vytautą Landsbergį ne ieškoti naujų baimių, o konstruktyviai dirbti Lietuvos labui

Penktadienis, 2003 m. birželio 27 d. (Vilnius)
 
Daugelio Lietuvos žmonių jau seniai nestebina vieno iš konservatorių lyderių, Seimo nario prof. Vytauto Landsbergio pareiškimai apie Lietuvai gresiančius pavojus.

Tačiau šį kartą metami kaltinimai valstybinėms institucijoms, žiniasklaidai ir Prezidentūrai.

Ponas V. Landsbergis žinomas, kaip baimių ir grėsmių „specialistas“, ne kartą pranašavęs Lietuvai likimą Rusijos glėbyje. Prof. V. Landsbergio laikais buvo rezgami visuomenę supriešinę garsūs KGB voratinkliai, tačiau voratinkliai suplyšo, o konservatoriaus baimės bliūško viena po kitos. Neabejojame, jog toks likimas laukia ir naujų prof. V. Landsbergio eskaluojamų gąsdinimų.

Prezidentūra kategoriškai atmeta visas profesoriaus spėliones dėl menamos Rusijos agentų įtakos aukščiausiai šalies institucijai.

Apgailestaudamas dėl dar vieno p. prof. V. Landsbergio pareiškimo, valstybės vadovas kviečia profesorių, atidėjus baimes, visą energiją nukreipti konstruktyviam darbui Lietuvos žmonių labui.

Naujienos iš interneto