Svetainės baldai, nuo ko pradėti?

Svetainės baldai, nuo ko pradėti?

Svetainės skirtingiems žmonėms skirtingiems tikslams. Kai kuriuose namuose svetainė tarnauja kaip pagrindinė šeimos susibūrimo vieta, o kituose jie yra daugiau parodų salė, naudojama tik tada, kai ateina kompanija.

Bet kuriuo atveju, yra tam tikrų problemų, kurios visada iškyla bandant išdėstyti svetainės baldus. Peržiūrėkite šiuos patarimus, kaip pastatyti baldus savo svetainėje.

Svetainės pagrindai

Renkant svetainės baldus reikia atsiminti keletą svarbių dalykų: nustatykite kambario židinio tašką ir aplink jį išdėliokite baldus. Kai kuriuose kambariuose pagrindinis taškas bus esama funkcija, pvz., židinys arba langas, o kai kuriuose tai bus kažkas, ką įnešite į kambarį, pavyzdžiui, televizorius.

Naudokite baldus, kad sukurtumėte pokalbių zonas

Žmonės turėtų turėti galimybę patogiai kalbėtis vienas su kitu neįtempdami kaklo ir nešaukdami. Jei kambarys yra ypač didelis, galbūt norėsite sukurti keletą skirtingų pokalbių sričių. Nepamirškite apie eismo srautą. Palikite pakankamai vietos žmonėms vaikščioti aplink baldus, kad jie galėtų lengvai pereiti iš vienos kambario pusės į kitą.

Patraukite baldus nuo sienų

Kuomet visų baldų nugarėlės liečiasi su sienomis yra viena didžiausių klaidų, kurias žmonės daro gyvenamajame kambaryje. Sofa ir kėdės – dažnai tai yra brangiausi daiktai, todėl svarbu, kad jie tiktų erdvei. Svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra išmatuoti erdvę prieš perkant bet kurią iš šių dalių. Nenorite, kad jie būtų per dideli ar per maži, todėl geriausia būtų iš anksto sudaryti grindų planą. Nubrėžkite kambario eskizą ant milimetrinio popieriaus lapo, naudodami visus atitinkamus matavimus. Pabandykite pastatyti sofą ir kėdes keliose skirtingose ​​vietose ir pažiūrėkite, kas geriausiai veikia vizualiai ir palieka vietos eismo srautui.

Kilimėlis – zoninių kilimėlių naudojimas yra puikus būdas apibrėžti sėdėjimo zonas, tačiau pagrindinė žmonių klaida svetainėje yra per mažo ploto kilimėlis. Atminkite, kad visi baldai turi patogiai būti ant kilimo. Jei vietos nėra, pasirūpinkite, kad ant kilimėlio būtų bent priekinės bet kokių didelių apmušalų kojos. Žurnaliniai staliukai – kavos staliukai yra praktiški daiktai, kurie dažnai būna pokalbių centre.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.