Pagrindinis puslapis Lietuva Jubiliejai Sveikiname Lietuvos žurnalistų draugijos pirmininkę Gražiną Viktoriją Petrošienę

Sveikiname Lietuvos žurnalistų draugijos pirmininkę Gražiną Viktoriją Petrošienę

Sveikiname Lietuvos žurnalistų draugijos pirmininkę Gražiną Viktoriją Petrošienę

 

Gražina Viktorija Petrošienė

 

Šių metų balandžio 1-ąją Lietuvos žurnalistų draugijos pirmininkė, renginių žinovė, skatintoja, propaguotoja ir populiarintoja, lietuvių kultūros švietėja, žurnalo „Rasos“ vyriausioji redaktorė Gražina Viktorija Petrošienė švenčia garbingą jubiliejų. Gražina jau 50 metų sėkmingai darbuojasi žurnalistikoje. Jos ištikimybė savo pašaukimui, puikios profesinės žinios, sugebėjimas bendrauti su kolegomis ir skaitytojais, profesionalus požiūris į atliekamą darbą pelnė visų ją supusiųjų ir supančiųjų meilę ir pagarbą. Jausdama didelę atsakomybę, būdama jautri ir sąžininga ji visada buvo tiesos pusėje, tiek gūdžiais sovietmečio metais, tiek Atgimimo laikotarpiu, tiek dabar kuriant ir saugant mūsų valstybę. Ji buvo viena iš 1991 metais atkuriamos Lietuvos žurnalistų draugijos atkūrėjų. Buvo išrinkta LŽD Kauno skyriaus pirmininke, vėliau ir Centro valdybos pirmininke (kuria yra ir dabar). Ji yra Vilties Prezidento Stasio Lozoraičio premijos iniciatorė. Lietuvos skaitytojams ir kultūros žmonėms taiklaus žurnalistinio žodžio meistrė ilgus metus buvo pažįstama kaip kultūros ir meno savaitraščio „Nemunas“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja. Greta kasdienių darbų redakcijose – straipsnių rašymo, fotoreportažų rengimo, renginių, konferencijų, literatūrinių skaitymų, susitikimų su skaitytojais organizavimo – daug dėmesio skiria Lietuvos kultūrinei šviečiamajai veiklai. Ji – nuostabių meno ir literatūros kūrėjų, įdomių knygų, parodų pristatymų organizatorė ir vedėja. Ji laukiama viešnia ne tik Kauno, bet ir kitų šalies miestų ir miestelių kultūriniuose renginiuose, susitikimuose, parodose, knygų pristatymuose.

Mes, Lietuvos žurnalistų draugijos nariai, sveikiname Gražiną Petrošienę garbingo jubiliejaus 70-mečio proga ir linkime ilgų kūrybingų metų ir didelio įkvėpimo esamiems ir būsimiems darbams.

 

Sofija DAUBARAITĖ, Lietuvos žurnalistų draugijos Vilniaus skyriaus pirmininkė

 

Lietuvos žurnalistų draugijos pirmininkė Gražina Viktorija Petrošienė švenčia gražų jubiliejų. Jos draugai ir gerbėjai – „Vorutos“ ir „Trakų žemės“ laikraščių redakcijos – siunčia į Kauną gražiausius sveikinimus ir linkėjimus kaip ir anksčiau telkti žurnalistų draugijos narius naujiems kūrybiniams polėkiams. Linkime Trakų Dievo Motinos globos ir palaimos.

 

„Trakų žemės“ ir „Vorutos“ redakcijų darbuotojai ir bendradarbiai