Pagrindinis puslapis Lietuva Sveikatos, išvermės ir ilgaamžiškumo, naujasis www.lzs.lt redaktoriau Vytautai Žeimantai!..

Sveikatos, išvermės ir ilgaamžiškumo, naujasis www.lzs.lt redaktoriau Vytautai Žeimantai!..

Prisipažįstame: 2010-ųjų gegužę mūsų internetinę svetainę www.kaunozurnalistai.lt „pagimdė“ … vilniečiai. Jeigu tuometinė Lietuvos žurnalistų sąjungos elektroninės žiniasklaidos redaktorė, bene ketvirtoji iš eilės, būtų ne tik kūrybiškai, bet ir kasdien dirbusi – svetainės puslapiuose būtų operatyviai talpinusi iš Nemuno ir Neries santakoje įsikūrusio miesto atsiųstas informacijas ir komentarus, nuotraukas ir piešinius, nebūtume savanoriškai pasiryžę imtis tos sunkios veiklos. Bet uždegė ir įkvėpė … kitų abejingumas!

Greitai iš sostinės sulaukėme ir pagyrimų, ir publikacijų. Vienas iš aktyviausių vilniečių buvo Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos narys Vytautas Žeimantas, kuris siuntė informacijas, apžvalgas, recenzijas. O kai sumanė, vėliau ir parengė pirmąją žurnalistų poezijos knygą, pirmiausia jis apie tai pranešė Kaunui…

Gaila, bet garbusis Vytautas daugiau mums nerašys, nors yra sveikas gyvas ir kūrybingas. Dabar jis turi kur savo mintis skelbti. V. Žeimantas paskirtas Lietuvos žurnalistų sąjungos internetinės svetainės redaktoriumi. Apie tai jis paskelbė www.lzs.lt, bet pamiršo, kad naujienomis „maitino“ ir svetainę www.kaunozurnalistai.lt. Be jo leidimo, šventvagiškai persispausdiname, kaip Vytautas prisistatė:

Naujojo redaktoriaus žodis

Laba diena, gerb. kolegės ir kolegos, dabar pats vasaros dūkimas, atostogų ir įdomių kelionių metas, o aš, štai, užsivelku darbo drabužius ir pradedu administruoti LŽS internetinę svetainę.

Iki šiol šį darbą dirbo kolega Viktoras Denisenko. Jis gerokai pagyvino mūsų svetainę, ji tapo populiaresnė, įdomesnė. Tačiau dabar kolega Viktoras nutarė sutelkti visą dėmesį į daktarinės disertacijos užbaigimą. Todėl mūsų svetainės vairą perdavė man.

Vasara – ne pats geriausias laikas kviesti kolegas kibti į kūrybinį darbą, aktyviai dalyvauti svetainės plėtotėje. Bet laikas nestovi vietoje. Todėl ir kviečiu visus, kurie neatostogauja, pasiraitoti rankoves, rašyti apie tai, kas aktualu mūsų žurnaliniame ceche, kas trukdo mums sėkmingai dirbti ir kurti, kuo galime ir pasidžiaugti, pasidalyti patirtimi.

Siūlykite ir naujoves, galimus svetainės tobulinimo variantus. Kokių rubrikų, kokių temų mums trūksta? Apie ką dar nebuvo parašyta?

Busiu atviras Jūsų pageidavimams ir siūlymams. Pasistengsiu šį dialogą įprasminti mūsų internetinėje svetainėje.

Savo ruožtu ir aš nesėdėsiu sudėjęs rankų. Jau turiu kai kurių sumanymų. Netrukus jie bus įgyvendinti.

Taigi, gerb. kolegės ir kolegos, siūlau visiems kibti į darbą. Ir visiems linkiu kūrybinės sėkmės.

Vytautas Žeimantas“

Mes, www.kaunozurnalistai.lt kūrėjai, nuoširdžiai linkėdami naujajam LŽS redaktoriui Vytautui Žeimantui sveikatos, ištvermės, kūrybiškumo ir ilgaamžiškumo, tikimės, kad vilnietiška svetainė bus visos Lietuvos, bus operatyvi, originali, objektyvi. Ir išvaduos kauniečius nuo „juodo darbo“, apie kurį jau treji metai net nenori galvoti kai kurie Kauno apskrities skyriaus valdybos nariai, iki šiol svetainei nė eilutės neparašę apie profesinę veiklą, žurnalistų džiaugsmus ir vargus, problemas ir gerą patyrimą.

Gal dabar jie atsilieps, nes šią savaitę LŽS ir NŽKA narė Virginija Grigaliūnienė savo publikacija „Žiniasklaidos šešėliai. Kolegos žurnalistai, kada atsikratysime „klišių“?“ pakvietė visus diskutuoti, o pirmiausia – skyriaus valdybą. Bet vėl bėda: jiems dabar vasara – atostogų metas, paskui ateis ruduo – darbų įkarštis, žiemą bus šalta, o pavasarį – vitaminų stoka…

Gal tikrai jau mums metas viską baigti?

www.kaunozurnalistai.lt

Nuotraukoje: Naujasis LŽS svetainės redaktorius Vytautas Žeimantas ir jo draugiškas šaržas, kurį sukūrė kolega Albertas Vaidila