Pagrindinis puslapis Lietuva Rambyno regioninio parko lankytojų centre – Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės projektas

Rambyno regioninio parko lankytojų centre – Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės projektas

Rambyno regioninio parko lankytojų centre – Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės projektas

www.voruta.lt

Viešoji įstaiga „Karaliaučiaus lietuvių bendruomenė“ rugpjūčio 25 dieną Rambyno regioninio parko lankytojų centre pakvietė į renginių ciklą „Lietuvių kultūros paveldas Karaliaučiaus srityje Martyno Mažvydo šviesoje“, kartu vyko edukacinis renginys „Paskutiniai gandro pavakariai Palaunagė“.

Konferencijos iniciatorius ir projekto vadovas Sigitas Šamborskis pasveikino susirinkusiuosius į nuostabią Mažosios Lietuvos vietą, padėkojo regioninio parko direktorei Dianai Milašauskienei už pagalbą ir gražų bendradarbiavimą.

Konferencijos dalyvius pasveikino ir Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys.

D. Milašauskienė pristatė jau antrąjį šiemet išleistą Rambyno regioninio parko direkcijos leidinį visuomenei „Rambynas“, kuriame įžanginį žodį parašė ilgametis šio leidinio techninis redaktorius Eugenijus Skipitis, spausdinami Ingridos Kuperskienės, Drąsučio Brazausko, Vaidoto Klimavičiaus, D. Milašauskienės straipsniai ir apžvalgos.

Konferencijos dalyviai pasivaišinę kafija ir užkandžiais sėdo klausyti pranešimų: Dr. Martyno Purvino kalbėjo apie „Senąjį gyvenimą prie Nemuno ir Kuršių marių“, Dr. Raimundo Kaminsko pasakojimo apie „Prūsų Lietuvos istorinių įvykių ir asmenybių atminimo išsaugojimo ir garsinimą,“ bei daugelio kitų.

Meninėje programoje dalyvavo Kauno folkloro klubas „Laktužė“, Vilniaus mokytojų namų Žemaičių folkloro ansamblis „Tyklė“, giedotojų grupė „Kadujo“.

Pagėgių savivaldybės informacija