Pagrindinis puslapis Lietuva Sportas Pirmą sykį „Winter Rally“ istorijoje ekipažai skries Molėtų gatvėmis

Pirmą sykį „Winter Rally“ istorijoje ekipažai skries Molėtų gatvėmis

Pirmą sykį „Winter Rally“ istorijoje ekipažai skries Molėtų gatvėmis

www.voruta.lt

Variklių gausmas, susikaupę veidai, paskutinės sekundės – užimantis kvapą laukimas, kada pasileis į Molėtų gatves „Winter Rally“ ekipažai, pirmą sykį šio ralio istorijoje važiuosiantys miesto gatvėmis. „Iššūkis Molėtuose“ – taip pavadintas renginys, žiūrovus ir dalyvius sukviesiantis sausio 25 dieną, 18.30 val., prie starto linijos, šalia savivaldybės aikštės. Žiūrovai turės galimybę ne tik pamatyti, kaip startuoja ir finišuoja ralio dalyviai, bet ir susipažinti su pilotais, jų istorijomis, pasiklausyti grupės „Drovuoliai“ dainų, užkąsti ir pasišildyti karšta kava ar arbata. Renginio metu bus dalijama informacija apie „Winter Rally“ varžybas, Molėtų krašto lankytinas vietas. Smagu paminėti, kad „Iššūkis Molėtuose“ nemokamas, nereikia rūpintis bilietais, tik šiltais drabužiais ir gera nuotaika.

Atkreiptinas dėmesys, kad renginio „Iššūkis Molėtuose“ metu nuo 17.00 val. iki 21.30 val. bus uždaryta dalis Vilniaus gatvės: nuo Vilniaus ir Inturkės gatvių sankryžos iki Vilniaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžos, bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvė iki miesto ribos. Gyventojų labai prašoma šiuo metu neplanuoti važiavimų, taip pat patraukti stovinčius automobilius iš numatyto ralio ruožo Vilniaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse.

Schema, kurioje nurodytos automobilių parkavimo vietos, pateikiama tinklapiuose www.moletai.lt, www.infomoletai.lt, Facebook socialinio tinklo paskyroje Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras.