Pilvo plastikos operacija – požymiai, kada verta ją atlikti

Pilvo plastikos operacija – požymiai, kada verta ją atlikti

Pilvo plastika – tai procedūra, kuri išsprendžia negražių odos raukšlių pilvo srityje problemą. Visi žmonės, kurie numetė svorio per gana trumpą laiką, taip pat daugelis moterų po nėštumo, dažnai kovoja su šia būkle ir žino, kaip tai gali turėti įtakos jų išvaizdai ir savijautai. Pilvo plastikas veiksmingai pašalins šią problemą.

Suglebusi oda aplink pilvą yra itin varginantis negalavimas, kurio nepanaikina dieta ar mankšta. Žmonės, kurie tai patyrė ir jau išbandė daugybę metodų, kaip suteikti savo kūnui patrauklią išvaizdą, tai tikrai žino. Tokiais atvejais verta imtis patikrintų metodų, kurie garantuoja patikimus ir ilgalaikius rezultatus. Pilvo plastikos operacija – tai chirurginė procedūra, kurią atlieka patyrę chirurgai. Ją sudaro apatinės pilvo dalies kirpimas, odos pertekliaus pašalinimas kartu su riebaliniu audiniu ir raumenų stiprinimas, kuris sukurs lieknos figūros efektą. Svarbu tai, kad šias pilvo vietas labai dažnai dengia strijos, kurios išsiskiria iš odos. Pilvo plastiškumo dėka šios problemos taip pat iš esmės atsikratysime pašalinę odos paviršių, kuriame vyksta pokyčiai.

Be estetinių priežasčių, pilvo plastika taip pat leidžia išvengti arba atsikratyti nemalonių komplikacijų, susijusių su odos pertekliaus kaupimu ant pilvo. Jei nebus imtasi veiksmų, ši būklė gali sukelti odos mikozę, pilvo išvaržą ir pilvo raumenų išsiskyrimą. Pilvo plastika – tai vienkartinė investicija, kurios rezultatas – geresnė sveikata, savijauta ir išvaizda.

Ar tai mokama procedūra?

Ji atliekama ne siekiant išsaugoti sveikatą ar gyvybę, todėl dažniausiai šios operacijos Nacionalinė ligonių kasa nekompensuoja. Tai reiškia, kad norint atlikti pilvo plastiką, reikia kreiptis į privačią gydymo įstaigą ir susimokėti už operaciją.

Efektas

Atlikus pilvo plastikos operaciją, pilvas taps proporcingas likusiai kūno daliai. Mums nebereikės susidurti su kabančiomis odos raukšlėmis ar strijomis ant pilvo. Pilvo sritis bus gražiai sumodeliuota ir įgaus natūralią formą. Taip pat chirurginiu būdu bus sustiprinti pilvo raumenys, kurie galės išlaikyti mūsų figūros formą. Be plika akimi matomų efektų, tikrai pastebėsime ir psichologinį poveikį, neliks depresijos ir gėdos jausmo, susijusio su negražia pilvo išvaizda.

PR

 

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.