Popiežius pasidalijo asmeninio susitikimo su pal. Motina Terese prisiminimu

Autorius: Data: 2014-09-23 , 11:10 Spausdinti

16 km kelyje iš Tarptautinio Motinos Teresės oro uosto iki Tiranos centro popiežius dalijosi įspūdžiais su savo asmeniniu vertėju, albanu kun. David Djujai, buvusiu Vatikano radijo albanų skyriaus vadovu. Pastarasis papasakojo, kad popiežiui ypatingą įspūdį sukėlė tai, kad dauguma jį pakelėje pasveikinti susirinkusių žmonių buvo jauni, kad albanų tauta yra jauna ir vėliau Šventasis Tėvas tai paminėjo mišių homilijoje ir Vidudienio maldoje: jaunų žmonių tauta amžiumi senstančioje Europoje.

Be to, važiuodamas papamobiliu į prezidentūrą Šventasis Tėvas papasakojo savo vertėjui apie tai, kaip susipažino su pal. Motina Terese iš Kalkutos. Tai įvyko Romoje, per 1994 metų sinodą. Motina Teresė buvo pakviesta dalyvauti sinodo asamblėjoje ir pasakyti kalbą jos dalyviams. Palaimintoji stovėjo salėje už popiežiaus, kuris tuomet dar buvo Argentinos sostinės vyskupas augziliaras, pirmą kartą dalyvavęs sinodo asamblėjoje. Pranciškus papasakojo, kad jį žavėjo vienuolės pasisakymo jėga, drąsa, kuriuo kreipėsi į asamblėjos vyskupus. Popiežius pajuokavo, kad būtų bijojęs, jei motina Teresė būtų buvusi jo vyresnioji.

Apsilankęs prezidentūroje popiežius Pranciškus svečių knygoje parašė: „Garbingai albanų tautai, mano pagarba ir susižavėjimas jos liudijimu ir brolyste vedant šalį į priekį. Pranciškus“. (Vatikano radijas)

V.Raju nuotr.

Vatikanas , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra