Pagrindinis puslapis Istorija Vilniaus savivaldybė Balsiuose rado seną Gedimino pr. grindinį, bet ne kriminalą

Vilniaus savivaldybė Balsiuose rado seną Gedimino pr. grindinį, bet ne kriminalą

Šarūnas ČERNIAUSKAS

Vilniaus pakraštyje esančios Balsių gyvenvietės parke aptikta keliasdešimt kvadratinių metrų senojo Gedimino prospekto grindinio. Tačiau jokio kriminalo nėra, mat bazaltą, kaip paaiškėjo, Balsių bendruomenei davė pati savivaldybė.

Į Balsius atvykę savivaldybės specialistai parke pamatė apie 50 kv. metrų grindinio, ant kai kurių trinkelių likę ir eismo juostas žymėjusių dažų.

Beveik neabejodami, kad bazaltas Balsiuose atsidūrė įtartinomis aplinkybėmis, savivaldybės specialistai jau ruošėsi kviesti miesto tarnybas ir akmenį išsivežti.

Tačiau susisiekus su Balsių bendruomene paaiškėjo, kad jokio kriminalo nėra. Akmuo iš tiesų yra tas pats senasis Gedimino prospekto grindinys, bet ne dalis dingusių 9 tūkst. kvadratinių metrų.

Bazaltą savivaldybė išskyrė Balsių mokyklos statyboms, bet jo prireikė mažiau, nei planuota. Tad vietos bendruomenė likusiomis trinkelėmis, su savivaldybės leidimu, sumanė papuošti parką.

Autoriaus nuotr.

www.delfi.lt

Daugiau informacijos:

http://verslas.delfi.lt/automoto/vilniaus-savivaldybe-balsiuose-rado-sena-gedimino-pr-grindini-bet-ne-kriminala.d?id=58345092

Naujienos iš interneto