Pagrindinis puslapis Pasaulis Lietuva - Argentina Užsienio bendruomenių plėtros sąjunga Argentinoje laureatu nominavo Juan Ignacio Fourment Kalvelį

Užsienio bendruomenių plėtros sąjunga Argentinoje laureatu nominavo Juan Ignacio Fourment Kalvelį

Užsienio bendruomenių plėtros sąjunga Argentinoje laureatu nominavo Juan Ignacio Fourment Kalvelį

Juan Ignacio Fourment Kalvelis

www.voruta.lt

2020 m. gruodžio mėn. 29 d. Užsienio bendruomenių plėtrai sąjunga Argentinoje nuotoliniu būdu organizavo ceremoniją, kur paskelbė aktyviausius ir pasižymėjusius Argentinos užsienio bendruomenių organizacijų vadovus.

Iš viso buvo išrinkta 80 vadovų iš įvairių Argentinos užsienio asociacijų, sąjungų, federacijų ir bendruomenių. O pirmos vietos laureatas – „Ceibo de Oro“ („Auksinis Ceibo“) Juan Ignacio Fourment Kalvelis – už lietuvišką savanorišką veiklą, ne tik savo mieste Berise, bet ir Argentinoje ir Pietų Amerikoje, stiprinęs ryšį su Lietuvos vyriausybe, institucijomis, organizacijomis ir užsienio lietuvių institucijomis.

 

 

UCADE ceremonija vyko nuotoliniu būdu 

Kalvelis yra lietuviškos radijo valandėlės ,,Ecos de Lituania“ vedėjas, buvęs Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) valdybos Pietų Amerikoje reikalų komisijos pirmininkas, buvęs Argentinos lietuvių bendruomenės (ALB ALOST) pirmininkas ir Argentinos „Nemuno“ šokių grupės vadovas. Šiuo metu yra PLB Plėtros ir tvarumo komisijos narys ir neseniai buvo išrinktas LR Seimo ir Pasaulio Lietuvių Bendruomenės komisijos Pietų Amerikos kraštų Lietuvių Bendruomenės atstovas.

Antroje vietoje – Belen Aguirre Vonka,  išrinkta „Imigrantų šventės“ karalienė Las Breñas mieste Chaco provincijoje, atstovaujanti  čekų bendruomenei.

UCADE yra Užsienio bendruomenių plėtrai sąjunga Argentinoje, kuri sujungia visas užsienio bendruomenių organizacijas. Per visus metus organizavo įvairius renginius ypatingai nuotoliniu būdu pandemijos metu. Jų Instagram – @ucade.ar  ir Facebook – @ucade

Argentinos Lietuvių Draugijos Nemunas informacija