Skolų išieškojimas – suteiksime pagalbą, kurios jums reikia!

Skolų išieškojimas – suteiksime pagalbą, kurios jums reikia!

Gali būti sunku žinoti, kada imtis veiksmų prieš skolininką, kuris negrąžins savo skolų. Žmonėms ištinka sunkūs laikai, tačiau faktas išlieka – kreditoriai turi teisę imtis atitinkamų veiksmų, kad susigrąžintų skolą ir sumažintų savo nuostolius.

Kreditoriai turi daugybę galimybių, nors, laimei, retai tenka įsitraukti į užsitęsusį bylinėjimąsi dėl skolos išieškojimo. Daugeliu atvejų pakanka vieno skolų išieškotojo laiško prieš imantis veiksmų, kad būtų paskatintas skolų išieškojimas arba bent jau įtikintų vengiantį skolininką pradėti derybas dėl susitarimo.

Kas yra skolų išieškojimo agentūra?

Skolų išieškotojai dažnai dirba skolų išieškojimo agentūrose, nors kai kurie veikia ir savarankiškai. Kartais šios agentūros veikia kaip tarpininkai, surenka skolas, kurias asmenys vėluoja sumokėti ir perveda jas pradiniam kreditoriui.

Ką daro skolų išieškotojai?

Skolų išieškotojai laiškais ir telefono skambučiais susisiekia su skolininkais ir įtikina juos grąžinti tai, ką jie skolingi. Kai skolų išieškotojai negali susisiekti su skolininku turėdami pradinio kreditoriaus pateiktą kontaktinę informaciją, jie ieško toliau, naudodamiesi kompiuterine programine įranga ir privačiais tyrėjais.

Jie taip pat gali ieškoti skolininko turtą, pvz., banko ir tarpininkavimo sąskaitų, kad nustatytų skolininko galimybes grąžinti pinigus. Kolekcininkai gali pranešti apie vėluojančias skolas kredito biurams, kad paskatintų vartotojus mokėti, nes pradelstos skolos gali rimtai pakenkti vartotojo kredito balui.

Skolų išieškotojas turi pasikliauti, kad skolininkas sumokės skolą ir negali areštuoti darbo užmokesčio ar pasiekti banko sąskaitos, net jei sąskaitos numeriai yra žinomi, nebent būtų priimtas sprendimas. Tai reiškia, kad teismas įpareigoja skolininką grąžinti tam tikrą sumą konkrečiam kreditoriui. Kad tai padarytų, išieškojimo agentūra prieš pasibaigiant senaties terminui turi pateikti skolininką į teismą ir laimėti jam nepalankų sprendimą. Šis sprendimas leidžia išieškotojui pradėti areštuoti darbo užmokestį ir banko sąskaitas, tačiau išieškotojas vis tiek turi susisiekti su skolininko darbdaviu ir banku, kad paprašytų skolos pinigų.

Skolų išieškotojai taip pat susisiekia su skolininkais, kurie jau turi prieš juos priimtus sprendimus. Net jei kreditorius laimi teismo sprendimą, gali būti sudėtinga surinkti pinigus. Jie gali bandyti įkeisti turtą arba priverstinai jį parduoti, kad būtų grąžinta skola.

Visiškai nesvarbu, ar norite skolą išieškoti iš fizinio asmens, ar jus domina skolų išieškojimas užsienyje – kreipkitės į julianus.lt! Čia dirba patyrę skolų išieškotojai, kurie padės jus susigrąžinti jūsų skolininkų pinigus. Norint sužinoti skolų išieškojimo kainą, susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią sprendimą!

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.