Nežinote kokią darbo striukę pirkti?

Nežinote kokią darbo striukę pirkti?

Darbo striukė visų pirma turi būti patogi ir funkcionali, o kartu turėti apsauginę funkciją nuo įvairių pavojų, kylančių atliekant tam tikrą darbą.

Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios buvo pagaminta darbo striukė, ir apsaugos nuo tam tikrų išorinių veiksnių, galime jas suskirstyti į 3 tipus, kurie bus pateikti žemiau.

Lietaus nepraleidžianti darbo striukė

Ši darbo apranga dažniausiai siuvama iš sintetinių medžiagų, labai retai iš audinių. Didelis medžiagų pasirinkimas neturėtų būti pagrindinis kriterijus renkantis striukę nuo lietaus. Svarbus klausimas yra atsparumo vandeniui lygis, drabužių svoris. Taip pat galime rasti striukes nuo lietaus su izoliuotu pamušalu.

Vilnonė darbo striukė

Kitas labai populiaraus žiemą striukės pavyzdys yra vilnonė darbo striukė. Flisas, nepaisant to, kad yra malonus liesti ir minkštas, neapsaugos mūsų nuo vėjo. Kad tokia striukė atliktų neperšlampamą funkciją, ji turi būti tinkamai impregnuota, tačiau ir tai neapsaugos mūsų nuo stipraus lietaus. Vilna naudojama pamušalams gaminti beveik kiekvienoje aukštos kokybės žieminėje striukėje.

Softshell darbo striukė

Nemažiau populiari yra ir softshell darbo striukė. Kaip rodo pavadinimas, ji pagaminta iš softshell, t. y. lengvos medžiagos, kuri apsaugo mus nuo vėjo, lietaus, šalčio ir drėgmės. Tai gali būti šviesą atspindinti softshell darbinė striukė, ir šiltesnė versija su flisiniu pamušalu. Softshell darbo striukė yra kvėpuojanti, lietaus ir vėjo nepraleidžianti striukė. Idealiai tinkanti rudens ar pavasario darbo sezonams.

Be šių populiariausių darbinių striukių variantų galima įsigyti specialių savybių (pvz., atsparumo kibirkštims) pasižyminčių darbo striukių, kurios yra pagamintos iš specialių medžiagų. Antipireninė arba antistatinė darbo striukė turi atitikti tam tikrus sveikatos ir saugos standartus ir yra skirta, pavyzdžiui, darbui degalinėse ar naftos platformose.

PR

Naujienos iš interneto