Pagrindinis puslapis Istorija Nacionalinis konkursas kviečia pasitikrinti Lietuvos istorijos žinias

Nacionalinis konkursas kviečia pasitikrinti Lietuvos istorijos žinias

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija kviečia dalyvauti pirmą kartą organizuojamame Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas„, kuris vyks 2015 m. kovo 10 d. (antradienį) 10.00 val. Kultūros ministras Šarūnas Birutis sveikina istorijos mokytojus, sukūrusius pilietinę iniciatyvą, kuri prasmingai papildys Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui skirtų renginių programą.

„Šalies ir tautos istorijos pažinimas skatina entuziazmą kurti ir didžiuotis savo valstybe. Svarbu, kad kiekvienas Lietuvos pilietis suprastų, jog jo požiūris į valstybę yra varomoji mūsų šalies jėga ir nuo kiekvieno iš mūsų sprendimų priklauso jos likimas, kaip mus vertins kaimynai ir visas pasaulis“ , – sako kultūros ministras ir kviečia visus dalyvauti Nacionaliniame konkurse.

Organizatorių teigimu, konkursu siekiama ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.

Nacionalinio konkurso organizatoriai kviečia visus norinčius dalyvauti šiame konkurse. Registracija el.paštu:istorijosmokytojai@gmail.com iki kovo 5 dienos.

Plačiau apie konkursą galima sužinoti tinklalapyje www.istorijosmokytojai.lt