Dokumentiniame seriale – išskirtiniai interviu ir nematyta medžiaga apie D. Trumpo šeimą 2020 m. rinkimų kampanijos metu

Dokumentiniame seriale – išskirtiniai interviu ir nematyta medžiaga apie D. Trumpo šeimą 2020 m. rinkimų kampanijos metu

„Trampas: beprecedentis įvykis“ – itin laukiama „AJH Films“ ir Alexo Holderio dokumentinė juosta, kurioje rodoma dar niekur nematyta medžiaga apie Donaldo J. Trumpo šeimą, nufilmuota paskutinių šešių 2020 m. JAV prezidento rinkimų kampanijos savaičių metu. Šiuose kadruose – ir šeimos reakcija į rinkimų rezultatus. Nuo liepos 11 dienos filmą Lietuvoje galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, kuri Lietuvoje yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, – rašoma pranešime spaudai.

Trijų dalių dokumentinė juosta stebina unikaliais interviu su prezidentu D. Trumpu ir jo šeima, tarp kurių – jo dukra Ivanka Trump, žentas Jaredas Kushneris, sūnūs Donaldas Trumpas jaunesnysis ir Ericas Trumpas. Pasakojimą papildo ir gausaus būrio žurnalistų, kurie tuo metu nušvietė įvykių eigą, įžvalgos.

Išskirtinis žvilgsnis į politinius užkulisius, įskaitant paskutinį interviu, kurį prezidentas D. Trumpas davė dar dirbdamas Baltuosiuose rūmuose, leidžia filmui unikaliai nušviesti į istoriją įėjusius įvykius.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „HBO Max“, „HGTV“, „Food Network“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Pictures“, „Warner Bros. Television“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.