Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Ar pilvo plastika tik moterims skirta procedūra?

Ar pilvo plastika tik moterims skirta procedūra?

Ar pilvo plastika tik moterims skirta procedūra?

Oi kaip mes norime turėti standų pilvą! Tokį norą labai dažnai išreiškia ne tik moterys, bet ir vyrai. Nors moterims atrodo, kad vyrams šį rezultatą būna daug lengviau pasiekti, bet faktai kalba visai ką kita. Abiejoms lytims aktuali gražaus kūno kulto tema.

Kiekvienas iš mūsų norime būti sveiki ir išoriškai dailūs. Tikrai nesmagu, jei pilvą nuolat dengia riebalai, atsisėdus tenka taisytis kelnes, nes netinkamai sukrenta pilvukas arba egzistuoja ir reali didesnių dydžių madingų drabužių problema. Jei ir Jums aktualios šios kasdienės problemos, tai didelė tikimybė, kad pilvo plastika Jums gali pagelbėti.

Nuolat sportuokite, judėkite, būkite smalsūs ir aktyvūs. Nepamirškite sveikai ir reguliariai maitintis. Tik sveikame kūne – sveika siela. Bet visa tai pasiekti dažnai tik teoriškai lengva. Norisi rezultato čia ir dabar, nes būna ir taip, kad nei dietos, nei sportas ar kiti veiksmai nebepadeda susigrąžinti dailaus pilvuko. Jau nebejuokingi ir “alaus pilvuko” ar “tėčio pilvuko” pasisakymai. Reikia imtis veiksmų ir pagalbos sau. Ne veltui pilvo plastika šiomis dienomis yra ketvirta pagal populiarumą plastinė operacija pasaulyje.

Nors ši operacija ir reikalauja daug valios pastangų pasiruošti morališkai, sulaukti artimųjų, ypač partnerio palaikymo, dažna ne tik moteris, bet ir vyras gulasi ant operacinio stalo. Tarp pacientų ji vadinama viena iš sunkesnių operacijų. Kodėl taip yra? Visgi operacijos pjūvis gis ilgai ir jam reikės atitinkamos priežiūros. Specialistai sako, kad išliekantis randas gyja iki metų laiko. Būna, patinimas užtrunka apie mėnesį laiko. Jei smalsu, ar teks tverti skausmą ir po operacijos, tai pacientams yra duodami nuskausminamieji vaistai. Pasitaiko, kad skausmai išlieka iki dviejų savaičių po pilvo plastikos operacijos. Šiuo atveju kriterijai galioja tiek vyrams, tiek moterims.

Su antsvoriu susiduria ne tik moterys. Jis aktualus ir vyrams. Gal tik mažiau visuomenėje apie tai girdime. Nėra malonios deformacijos dėl antsvorio kiekvienam iš mūsų. Laikantis dietų ar priaugus svorio nuolat kenčiame dėl svorio svyravimų. Dėl to galimi įvairūs šalutiniai poveikiai. Tai gali būti ir susidaręs odos perteklius, ir kitu atveju gali susidaryti riebalinė raukšlė. Visa tai įvardijama jau ne tik estetine problema. Po pilvo riebaline raukšle kaupiasi prakaitas, nešvarumai, atsiranda prakaitiniai bėrimai. Deformuojasi ir pilvo siena.

Vyrams yra ir gerų žinių, nes jų problemos pilvo srityje daugiausiai susijusios su riebalų susikaupimu pilvo viduje (žarnų pasaitai, taukinė), todėl esant tokiai situacijai operacija nebus efektyvi. Vyrai operuojami tuomet, kai po sėkmingo svorio numetimo pilvas subliūkšta, apdrimba dėl susidariusio odos pertekliaus. Šios procedūros metu pašalintas odos perteklius duoda labai gerą norimą rezultatą. Būtina pažymėti, kad juosmens srities riebalų („gelbėjimosi rato”) išsiurbimas vyrams visada yra efektyvus. Jo dėka yra pagražinami kūno kontūrai, kurie vadinamajai „stipriajai lyčiai“ suteikia vyriškumo. Dar kas svarbu vyrams, kad kai yra nusiurbiamas poodinis riebalų sluoksnis pilvo srityje, ryškiai sumažėja pilvo išsipūtimas. Tada pilvo presui (raumenims) lengviau išlaikyti ne tokį sunkų odos ir poodžio sluoksnį. Ar žinojote, kad vadinamojo „gelbėjimosi rato“ pilvo poodžio riebalų išsiurbimus netgi rekomenduojame infarkto profilaktikai.

Ficlinica – plastinės chirurgijos ir grožio medicinos klinika Kaune

Sporto g. 3, LT-44221 Kaunas

Telefono numeris : +37062688838

Elektroninis paštas : info(eta)ficlinica.lt

Interneto svetainė : https://ficlinica.lt/

PR