Aleksandrito lazeris – inovacija, kuri žada dar efektyvesnį rezultatą

Aleksandrito lazeris – inovacija, kuri žada dar efektyvesnį rezultatą

Šiais laikais lazerio terapija yra vienintelis veiksmingas būdas visam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Plaukų šalinimas lazeriu vystosi dinamišku tempu ir siūlo vis daugiau technologijų, pasiūlymus rasite mesoderma.eu.

Galimi lazeriai skiriasi tokiais parametrais kaip impulso trukmė arba bangos ilgis. Kuo ilgesnis lazerio šviesos bangos ilgis, tuo giliau ji pasiekia po oda. Plaukų šalinimo lazeriu salonuose dažnai naudojami aleksandritiniai ir diodiniai lazeriai.

Didžiulis aleksandritinio lazerio privalumas – procedūros metu apimti dideles kūno vietas. Dėl to plaukų šalinimo lazeriu procedūra net didelėse kūno plotuose, pavyzdžiui, nugaroje, trunka tik pusvalandį. Nenuostabu, kad aleksandrito lazeris vadinamas auksiniu standartu plaukų šalinimo lazeriu rinkoje.

Aleksandrito lazerio charakteristikos

Lazerio veikimo principas pagrįstas atitinkamo ilgio lazerio spindulio veikimu, kuris prasiskverbia per odą iki pat plauko folikulo. Lazerio energija pažeidžia plaukų svogūnėlį, bet nepažeidžia odos. Speciali lazerio aušinimo sistema atlieka anestezija, todėl gydymas yra praktiškai neskausmingas. Yra dviejų tipų aleksandritiniai lazeriai – nuolatinis ir impulsinis. Kiekvienas iš jų leidžia tinkamai sureguliuoti impulsų greitį ir kitus parametrus pagal gydymo tipą. Aleksandrito lazeriu galima sumažinti plaukelius praktiškai bet kurioje kūno vietoje, įskaitant bikinio sritį, pažastis ar krūtinę.

Kuo aleksadrito lazeris skiriasi nuo diodinio lazerio?

Pagrindinis skirtumas tarp aleksandritinio ir diodinio lazerio yra bangos ilgis. Prietaisai skleidžia spinduliuotę, kurios bangos ilgis siekia iki 755 nm. Aleksandrito lazerio taikinys yra melaninas. Ši lemputėje esanti medžiaga sugeria šviesą, įkaista ir folikulas sunaikinamas iš vidaus. Rezultatas po procedūros matomas iš karto, žinoma, galutinis procedūrų skaičius priklauso nuo paciento, jo plaukų, odos spalvos.

Prietaisai naudojami tik tamsiems plaukams pašalinti ant šviesios odos, nes lazeris tiesiog neatpažįsta tamsių plaukų ant tamsios arba šviesių ant šviesios odos. Taigi prietaisai nenaudingi žiliems ar šviesiems plaukams, tinka tik pirmojo ir antrojo odos fototipų žmonėms. Be to, lazeriai turi šiuos privalumus:

  • Didelis impulsų dažnis;
  • Platus šviesos taškas – iki 18 mm;
  • Efektyvumas: per vieną seansą miršta iki 90% folikulo;
  • Universalumas: galima apdoroti bet kurią kūno vietą;
  • Saugumas: minimalus šalutinis poveikis.

Rezultatas po procedūros matomas iš karto, žinoma, galutinis procedūrų skaičius priklauso nuo paciento, jo plaukų, odos spalvos.

PR

Naujienos iš interneto