Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Airnivol kapos: ką svarbu apie tai žinoti?

Airnivol kapos: ką svarbu apie tai žinoti?

Airnivol kapos: ką svarbu apie tai  žinoti?

Nesunku pastebėti, kad šypsena yra vienas svarbiausių bei greičiausiai pastebimų žmogaus išvaizdos akcentų. Vis dėlto, situacija ne tokia jau ir gera – net apie 70 proc. suaugusiųjų žmonių skundžiasi įvairiomis dantų problemomis. Tarp visų šių skundų, dažnai galima išgirsti ir  dar vieną, apie nelygius, netiesius, kartais – ypač kreivus dantis. 

Tad, jei norite džiaugtis nepriekaištinga šypsena, pats metas pagalvoti apie dantų tiesinimą. Ilgą laiką buvo siūlomas tiesinimas breketais. Ir nors tai yra iš tiesų veiksmingas būdas pagražinti savo šypseną, daugybę žmonių netenkina pojūčiai, kurie jaučiami diena iš dienos nešiojant šią dantų tiesinimo priemonę. Dar daugiau, netenkina ir išvaizda – juk uždėjus breketus, bent jau kuriam laikui vaizdas ypač smarkiai pasikeičia.

Taigi, natūraliai kyla klausimas: ką daryti, jei norite džiaugtis nepriekaištingai tiesiai dantimis, tačiau tuo pat metu siekiate išvengti išvaizdos pokyčių, kuriuos sukelia breketų nešiojimas? Gera žinia ta, kad breketai šiandien jau tikrai nebėra vienintelis įmanomas pasirinkimas visiems tiems, kurie svajoja apie dailius ir tiesius dantis. Airnivol dantų kapos – taip pat laukia jūsų pasirinkimo ir yra vertos jūsų pasitikėjimo dėl daugybės priežasčių.

Vienas svarbiausių akcentų yra tas, šis dantų tiesinimo priemonė gali būti pasirenkama tikrai ne visada. Airnivol kapos puikiai tinka tuomet, kai dantys – netiesūs ir yra nežymiai susigrūdę. Tačiau, jei juos reikia pakoreguoti, t.y., patraukti į vieną ar kitą 4 mm, tokiu atveju, tai jau nėra tinkamas pasirinkimas. Visais kitais atvejais, tokia priemonė gali būti taikoma ir yra idealus pasirinkimas tuo, kad nuo įprastinių breketų jos smarkiai skiriasi savo forma, tekstūra bei spalva.

Jei breketai yra gaminami iš aukštos rūšies metalo ir yra ypač lengvai pastebimo, tai Airnivol kapos yra gaminamos iš skaidrios, perregimos medžiagomis, todėl jų visiškai nesimato. Tai ideali išimtis. visiems, kurie svajoja apie nematomą dantų tiesinimą. Tačiau ir tai – dar ne viskas, jei įprastus breketus norint uždėti arba nuimti, reikia lankytis pas specialistą, o taip pat būtinos yra ir reguliarios patikros, tai šios kapos ypatingos tuo, kad vos tik prireikus, jas pritvirtinti bei nuimti galėsite patys. Dar daugiau, nors įprasti breketai yra gaminami iš aukštos kokybės metalo, pasitaiko alerginio poveikio  atvejų. Tuo tarpu šios kapos, yra pagamintos iš medicininio polimero, tad visiškai nesukelia jokios alergijos. Tad rinkitės estetiką, praktiškumą ir patogumą.

PR