Kalėdos Molėtuose – tarsi dangus nusileidęs ant žemės

Autorius: Data: 2020-12-14 , 16:18 Spausdinti

Kalėdos Molėtuose – tarsi dangus nusileidęs ant žemės

www.voruta.lt

Žiema gali būti ne mažiau spalvinga nei vasara. Ypatingai ežerų krašte. Tai patvirtinti gali molėtiškiai.  Kalėdiniu laikotarpiu Molėtai tapo spalvų ir šviesų miestu – skirtingose erdvėse įrengtos šviesų instaliacijos naujai nušvietė visą šventinį miestą ir jo pakrantes.

Kiek neįprastai, tačiau ne mažiau kūrybingai, startavo Kalėdos Molėtuose. Gruodžio 12 d. virtualioje Molėtų miesto eglės įžiebimo transliacijoje Molėtų kultūros centras sukūrė tikrą šventę, o Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneikia kvietė: „Kurkime stebuklus patys, dovanodami vieni kitiems gerumą. Linkiu, kad šis Adventinis laikotarpis Jums būtų ramus, o Kalėdos – šviesios.“ Ir tikrai, šiuo šventiniu laikotarpiu Molėtų miesto gatvės ir pakrantės ne vienam gali priminti ant žemės nusileidusį dangų.

Molėtų miesto Jaunimo aikštėje nušvito tikra, gyva čia auganti Kalėdų eglė, kurią apjuostė ir, regis, dangų pasiekė šviesų lazeriai. Naujomis spalvomis sužibo ir tradicinės miesto erdvės. Spalvos nudažė pėsčiųjų tiltus per Pastovėlio ežerą ir miesto fontano teritoriją, kur „atplaukė“ kalėdinė ežerų krašto žuvis, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro, rajono savivaldybės ir jo atstovo Gedimino Putvinsko iniciatyva sukurta UAB „Molėtų baldai“. Pagrindinė miesto – Vilniaus gatvė jau ketvirtus metus tapo eglučių alėja, kurioje net 40 eglučių Molėtų kultūros centro kvietimu papuošė įvairios rajono bendruomenės, įstaigos, įmonės ir, netgi, šeimos.

Molėtiškiams, nusprendusiems aplankyti šventines erdves, išlieka privalu vaikščioti tik su savo šeimos nariais, dėvėti apsaugine veido kaukes, laikytis saugių atstumų ir visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Plačios Molėtų erdvės rajono ir miesto šeimoms bus atviros iki sausio 6 d.

Nors savaitgalį sugriežtinus karantino apribojimus yra apribotas keliavimas tarp rajonų, tikru šventiniu džiugesiu galima dalintis ir liekant savo mieste, namuose su šeima. Neužmirštant artimųjų, draugų kituose rajonuose, Molėtai visiems siunčia spalvotus sveikinimus – linkėdami jaukių, saugių ir sveikų gražiausių metų švenčių. Sveikinimo atvirukais, kuriuos atsisiųsti galima iš Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro internetinės svetainės, dalintis kviečiami visi molėtiškiai.

Lietuva Naujienos , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra