Anglų ir lenkų kalbomis išleista dr. Arūno Bubnio knyga „Vokiečių saugumo policijos ir SD Vilniaus ypatingasis būrys 1941-1944 m“

Autorius: Data: 2020-10-14 , 14:02 Spausdinti

Anglų ir lenkų kalbomis išleista dr. Arūno Bubnio knyga „Vokiečių saugumo policijos ir SD Vilniaus ypatingasis būrys 1941-1944 m“

www.voruta.lt

LGGRTC anglų ir lenkų kalbomis išleido knygą „Vokiečių saugumo policijos ir SD Vilniaus ypatingasis būrys 1941-1944 m“. Lietuvių kalba ši knyga buvo išleista pernai, knygos sudarytojas – Genocido ir rezistencijos tyrimo departamento direktorius dr. Arūnas Bubnys.

Knygoje pristatoma liūdnai pagarsėjusio vokiečių saugumo policijos ir SD Vilniaus ypatingojo būrio istorija, uždaviniai, veiklos metodika, formavimo aplinkybės, jo narių trumpos biografijos. Šis būrys nacistinės okupacijos metais nužudė dešimtys tūkstančių žmonių, daugiausia žydų, taip pat lenkų, lietuvių, rusų ir kitų tautybių žmonių.

Svarbiausias knygos akcentas – pirmą kartą istoriografijoje skelbiamas sąrašas asmenų, atsakingų už masines žudynes Paneriuose ir kitose vietose.

genocid.lt inform.

Antrasis pasaulinis karas Bubnys Arūnas Lietuva Naujienos Rusijos okupacija , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra