Pagrindinis puslapis Kultūra Žaisminga muzikos kelionė laivu su Veronika ChiChi

Žaisminga muzikos kelionė laivu su Veronika ChiChi

Žaisminga muzikos kelionė laivu su Veronika ChiChi

www.voruta.lt

Vienintelis Lietuvoje džiazo koncertų ciklas „Galvės Jazz fiesta“ ant vandens, plaukiančiame laive, tęsia muzikines keliones Galvės ežere. Tai vienas  iš Trakus ir Lietuvos džiazą reprezentuojančių renginių, kuris vyksta jau keturioliktąjį sezoną.

Rugpjūčio 27 d. į džiazo laivą kviečia Veronikos ChiChi kvartetas.

Veronika ChiChi – publikos pamėgta, šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, kurios balsas suvirpina kiekvieno klausytojo sielos stygas. Ryškiai ir drąsiai įžengusi į Lietuvos džiazo sceną, po kelių metų ji jau subūrė įspūdingą tarptautinį atlikėjų kvartetą su kuriuo įrašė debiutinį albumą – „Singer of a 1000 faces“.
Veronika yra aktyvi džiazo scenos dalyvė, nuolat koncertuojanti su savo kvartetu, retro svingo vokaliniu trio „The Ditties“, duetu su D. Golovanovu, taip pat koncertavo daugelyje Europos šalių bei JAV, Kinijoje ir Rusijoje su  šiuolaikine opera „Geros dienos!“ ir kitais projektais.
Surinkusi vienus geriausių savo kartos džiazo atlikėjų, ji surado tobulai tarpusavyje derančių muzikantų sąstatą. Lengvumas ir polėkis, drąsa ir žaismingumas persmelkia Veronika ChiChi kvarteto muziką. Su Veronika ChiChi groja Dmitrij Golovanov(klavišiniai), Arturs Duckis(kontrabosas), Domantas Razmus(mušamieji).

Rugpjūčio 27 dieną, 18 val. džiazo laivas išplaukia iš Trakų Salos pilies prieplaukos.

Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt

Išsamiau apie koncertus www.trakaijazz.lt

Džiazo koncertų ciklą „Galvės Jazz fiesta“ remia Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė.

„Galvės Jazz fiestos“ informacija

Naujienos iš interneto