XV Galvė Jazz fiestos sezoną užkuria karšti Ispanijos ritmai

XV Galvė Jazz fiestos sezoną užkuria karšti Ispanijos ritmai

Nuotraukoje(iš kairės): A. Zujevič, S. Carrillo, R. Vilčinskas

Galvė Jazz fiesta pradeda nuostabiai gražų – XV sezoną! Tai įspūdingi gyvo džiazo koncertai plaukiančiame laive Galvės ežere. Tai kerinti muzika skriejant ežero vilnimis prie Užutrakio, Trakų Salos pilies, jachtklubo. Ir tai vienintelis Lietuvoje toks džiazo projektas.

Pirmasis koncertas liepos 1-ąją, kuris skamba „Rumba Norte“ ir žada, kad laivą kaip reikiant įsiūbuos aistringos melodijos ir ritmai !

„Rumba Norte“ – tai gyva, jausminga, šokti kviečianti muzika iš Ispanijos. Vokalistė  Sandra Carrillo, jau keletą metų gyvenanti Vilniuje, pamilo šį miestą ir jo žmones, kiekvienu pasirodymu atskleidžia dalelę savo krašto – temperamento, šviesos, laisvės kalbėti širdies ir kūno kalba.

Muzikantai – Ken Cassie (Gana) bosinė gitara, Andžejus Zujevič (gitara, vokalas), Robertas Vilčinskas (perkusija) – tai  kolegos, degantys  noru  groti jausmingą ir temperamentingą  muziką.

„Rumba Norte“ atlieka klasikinių ispaniškos muzikos žanrų muziką: Katalonijos rumbą, flamenko rumbą, kopla, tai pat bolero, son, bosanovą ir kt.

O dabar suplokime rankom ir – „Ole“!

Sandra Carrillo – charizmatiška, itin šiltos ir jautrios sielos vokalistė iš Ispanijos, Barselonos, jau šeštus metus gyvenanti Lietuvoje. Kelionė į Kubą Sandrą įkvėpė ieškoti savų muzikos išraiškos būdų, kad atskleistų ispanišką ir Lotynų Amerikos kultūrą. Jos muzikos stilius – ispanų ir Lotynų Amerikos atlikėjų ir žanrų „rinkinys“. Koncertų metu Sandra džiaugiasi galėdama bendrauti lietuviškai ir ispaniškai su publika, nevengia tiek pajuokauti, tiek pademonstruoti vieną kitą flamenko ar salsos šokio žingsnelį.

Bosininkas ir vokalistas Ken Cassie yra svečias iš Ganos. Afrikietišką atspalvį suteikia minkštas Ken vokalas ir Richard Bono stilių atliepiančios bosinės gitaros partijos. Ken yra kilęs iš garsaus muzikantų klano, perduodančio savo talentą ir žinias iš kartos į kartą Ganos Voltos regione. Kaip atlikėja nuo pat vaikystės iki šiol dirba muzikos industrijoje, derindamas savo pasirodymus su akademiniais kūriniais. Savo filosofiją muzikinėje srityje atlikėjas įvardina kaip tradicinio afrikietiško stiliaus ir šiuolaikinio stiliaus derinį, suteikiant šiam hibridui holistinės universalios muzikos formos. Ken ne tik puikiai groja ir improvizuoja, bet ir kuria. Be autorinių muzikos kūrinių yra kūręs muziką filmams ir spektakliams, garso takelius televizijos reklamoms Ganoje.

Džiazo laivas išplaukia iš prieplaukos Karaimų g. 57A, liepos 1 d., 19 val.

Bilietus galima įsigyti: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/galve-jazz-fiesta-rumba-norte-361826/