Pagrindinis puslapis Europa Seinų - Punsko kraštas Vytautas Jonas Batvinskas – kandidatas į Punsko valsčiaus viršaičius

Vytautas Jonas Batvinskas – kandidatas į Punsko valsčiaus viršaičius

Vytautas Jonas Batvinskas – kandidatas į Punsko valsčiaus viršaičius. Visuomeninis rinkimų komitetas „Valsčiaus šansas“. Sąrašo numeris 20.

Vytautas Jonas Batvinskas gimė 1968 m. Seinuose. Augo lietuviškoje šeimoje Punsko kaime. Baigė Punsko lietuvių licėjų. Studijavo Poznanės universiteto Lietuvių filologijos katedroje. Dirbo mokytoju Krasnavo ir Aradnykų pagrindinėse mokyklose bei Seinų 2-ojoje gimnazijoje. Mokė lietuvių kalbos, istorijos, dailės, muzikos, vadovavo dainų ir šokių ansambliams bei teatro grupėms.

Vytautas Batvinskas yra Lietuvos Respublikos Seimo nario Algirdo Patacko visuomeninis padėjėjas, Lenkijos lietuvių etninės kultūros draugijos bei Visuomeninės ekologijos draugijos „Sūduva“ narys, Punsko Dariaus ir Girėno mokyklos Tėvų tarybos pirmininkas, folkloro ansamblio „Alna“, kuris susilaukė didelio pripažinimo Lenkijoje ir užsienyje, vadovas.

Šiuo metu Vytautas Batvinskas vadovauja vertimo ir verslo paslaugų įmonei „Alna“. Įmonė ne tik bendradarbiauja su jau patyrusiais vertėjais, bet ir priima mūsų krašto studentus atlikti stažuotę.

Vytautas Jonas Batvinskas – kandidatas į Punsko valsčiaus viršaičius. Visuomeninis rinkimų komitetas „Valsčiaus šansas“. Sąrašo numeris 20.

Visuomeninis rinkimų komitetas „Valsčiaus šansas“

Savivaldybių rinkimų reklama

punskas.lt