Pagrindinis puslapis Lietuva VSAT nutraukė modulinių namelių migrantams nuomos pirkimą, jis bus skelbiamas iš naujo

VSAT nutraukė modulinių namelių migrantams nuomos pirkimą, jis bus skelbiamas iš naujo

VSAT nutraukė modulinių namelių migrantams nuomos pirkimą, jis bus skelbiamas iš naujo

www.voruta.lt

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) nutraukė rugpjūčio 8 d. paskelbtą 559 mln. be PVM vertės viešąjį pirkimą, kurio metu siekta įsigyti modulinių kilnojamų statinių miestelio nuomos bei administravimo ir aptarnavimo paslaugas.

Toks sprendimas priimtas gavus 2 pretenzijas bei 4 paklausimus iš pirkime ketinusių dalyvauti verslo subjektų. Pirkimu buvo susidomėjusios 30 įmonių.

Be to, Viešųjų pirkimų tarnyba pareiškė pastabas dėl pirkimo dokumentų, į kurias nuspręsta atsižvelgti. Pirkimo dokumentai ir techninė specifikacija bus tikslinama. Tai atlikus viešasis pirkimas bus skelbiamas iš naujo.

Modulinių kilnojamų statinių miestelio nuomos bei administravimo paslaugas 40 tūkst. asmenų nuspręsta įsigyti Lietuvai susiduriant su neteisėtų migrantų antplūdžiu bei siekiant užtikrinti tinkamas galimai Lietuvoje atsidursiančių asmenų apgyvendinimo sąlygas.

Visos prekės ir paslaugos bus perkamos tik atsiradus poreikiui, o VSAT neįsipareigoja išpirkti viso numatyto paslaugų ir prekių kiekio.

Pirkimą sudaro trys objekto dalys.

Pirmoji – prekių nuoma (pilnai įrengti gyvenamųjų konteineriniai nameliai šeimoms ir 4 asmenims, maitinimo blokas, laisvalaikio, maldos patalpos, budėtojų patalpos bei visa infrastruktūra – tvora, apšvietimas, takai ir pan.) bei administravimo ir aptarnavimo paslaugos (administravimo paslauga, elektriko paslauga, statinių ir įrangos priežiūra, skalbimo paslauga, kiemsargio paslauga, konteinerių ir palapinių priežiūra).

Antroji pirkimo objekto dalis – prekių nuoma (pilnai įrengti gyvenamųjų konteineriniai nameliai šeimoms ir 4 asmenims, maitinimo blokas, laisvalaikio, maldos patalpos, budėtojų patalpos bei visa infrastruktūra – tvora, apšvietimas, takai ir pan.).

Trečioji dalis – administravimo ir aptarnavimo paslaugos (administravimo paslauga, elektriko paslauga, statinių ir įrangos priežiūra, skalbimo paslauga, kiemsargio paslauga, konteinerių ir palapinių priežiūra).

Tiekėjas savo lėšomis privalės prisijungti prie esamų inžinerinių tinklų ir įrengti atskirą apskaitą elektrai ir vandeniui. Esant nepakankamiems inžinerinių tinklų resursams, tiekėjas turės įrengti alternatyvų aprūpinimą.

Pirkimą laimėjusi įmonė turės parengti ir suderinti konteinerių miestelio ir komunikacijų projektą. Visi konteineriai privalės būti sunumeruoti. Stovykloje bus informaciniai stendai visose zonose ir bendro naudojimo vietose.

Konteinerių miestelyje bus privaloma įrengti įgarsinimą, kuris būtų aiškiai girdimas visose miestelio vietose, o garsas valdomas iš budėtojų patalpos. Visose zonose ir bendrose vietose turės būti įrengti iškvietimo / pasikalbėjimo mygtukai, kurių signalas bus perduodamas stovyklos budėtojams.

Visoje teritorijoje taip pat privalės būti lietaus vandens nuvedimas, o miestelyje išlaikytos higienos ir saugumo normos.

Pirkimą ir toliau ketinama atlikti sudarant preliminarias sutartis. Su jas pasirašiusiais tiekėjais, esant poreikiui, galės būti sudaromos užsakymo sutartys tik tokiai prekių ir paslaugų apimčiai, kuri tuo metu bus reikalinga.

Naujienos iš interneto