Pagrindinis puslapis Uncategorized „Nepriklausomybės sąsiuviniai“- visiems, neabejingiems Lietuvos istorijai

„Nepriklausomybės sąsiuviniai“- visiems, neabejingiems Lietuvos istorijai

Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengimo darbo posėdis, 1992 m. rugsėjis, „Nepriklausomybės sąsiuviniai“ nuotr. 

Romualdo Ozolo paramos fondas UŽ TEISINGUMĄ LIETUVOJE pristato  istorijos ir kultūros žurnalą NEPRIKLAUSOMYBĖS SĄSIUVINIAI.

Kviečiame visus, besidominčius savo Valstybės kūrimosį, kovų už Nepriklausomybę istorija įsigyti patiems, padėti jį platinti ir taip paremti tolesnį žurnalo leidimą. Leidėjų tikslas, kad kuo daugiau žmonių pasiektų tikri, o ne įvairiai interpretuoti istorijos faktai.

Nepriklausomybės sąsiuviniai yra istorijos ir kultūros žurnalas. Jo kūrėjai renkasi sunkų kelią: apie specifinį, be kita ko – ir labai nevienodai suprantamą – klausimą rašyti argumentuotai, tačiau suprantamai visiems, kurie nori susipažinti su iki šiol nenagrinėtais mūsų valstybės suverenumo, jo atkūrimo, įtvirtinimo ir dabartinės padėties klausimais. Tik čia Jūs rasite analitinius straipsnius, istorinių įvykių dalyvių liudijimus, pirmą kartą publikuojamus dokumentus apie Valstybės kūrimąsį, kovas už Nepriklausomybę. Artimiausios istorijos įvykiai žurnale analizuojami ne iš šios dienos pozicijų, kaip tapo įprasta pastaruoju metu, bet remiantis to laiko dokumentais ir tiesioginių dalyvių liūdijimais. Žurnale bendradarbiauja Nepriklausomybės Akto signatarai, Seimo nariai, akademinės bendruomenės nariai, intelektualai.

Žurnalas išeina keturis kartus per metus, yra prenumeruojamas. Iki šiol išleisti jau šeši žurnalo numeriai.

Jį galima įsigyti knygynuose Vilniuje: Littera (Vilniaus universitetas)

Akademinė knyga (Universiteto g. 4)

Lietuvos edukologijos universitetas (T.Ševčenkos 31)

Kaune : Centrinis knygynas

Norintieji įsigyti žurnalą taip pat gali kreiptis į redakciją: Eugenijus Skrupskelis tel. 8620-87806

e-p ozolo.fondas@gmail.com

Žurnalo kaina: 5 Lt.

Kviečiame tapti žurnalo draugais ir platintojais. Prašome pasidalinti Jūsų išsaugotais archyviniais dokumentais, fotografijomis. Jie būtų mielai publikuojami žurnalo puslapiuose.

Romualdo Ozolo paramos fondas UŽ TEISINGUMĄ LIETUVOJE  būtų labai dėkingas už bet kokią Jūsų Talką ar Paramą mūsų visuomeninei veiklai. Kviečiame paremti fondo veiklą 2% nuo valstybei sumokamo gyventojų pajamų mokesčio. Tai paramos teikimo būdas, iš Jūsų nereikalaujantis Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti Romualdo Ozolo paramos fondui..

Fondo  duomenys:

Romualdo Ozolo paramos fondas UŽ TEISINGUMĄ LIETUVOJE
Įmonės kodas (paramos gavėjo identifikacinis numeris) – 192046075
Adresas – Savičiaus g. 12-5, Vilnius
Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT70 7044 0600 0036 0163 SEB bankas
banko kodas 70440