Pagrindinis puslapis Lietuva Vilniaus oro uoste sulaikyta 40 lagaminų cigarečių kontrabandos

Vilniaus oro uoste sulaikyta 40 lagaminų cigarečių kontrabandos

Vilniaus oro uoste sulaikyta 40 lagaminų cigarečių kontrabandos

www.voruta.lt

Lapkričio 16 dienos pavakarę Vilniaus teritorinės muitinės, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) ir Vilniaus oro uosto pareigūnai bendromis jėgomis sulaikė 40 lagaminų cigarečių  kontrabandos, o  vienuolikai asmenų, kurie keliavo per Lietuvos sostinės oro uostą atvykę lėktuvu iš Baltarusijos, pritaikytos administracinės atsakomybės priemonės už deklaruotinų akcizinių prekių nedeklaravimą muitinei.

Kaip teigia pareigūnai, šio pirmadienio pavakarę į Vilniaus oro uostą atskrido lėktuvas iš Minsko. Oro uosto pareigūnai, stebėdami Vilniaus oro uosto teritoriją, koridoriuje, ant laiptų, vedančių iš atvykimo salės į bagažo skyrių, pastebėjo nemažą grupę asmenų ir netoliese sukrautus lagaminus (keleivių rankinį bagažą). Asmenys buvo praėję VSAT patikrą, tačiau akivaizdžiai vengė vykti į muitinės kontrolės vietą, tuo sukeldami įtarimą. Oro uosto pareigūnai apie įtarimus informavo VSAT, šios tarnybos pareigūnai, patikrinę bagažą, keturiasdešimtyje lagaminų aptiko cigarečių su Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais. Visus asmenis ir aptiktus daiktus VSAT pareigūnai perdavė Vilniaus oro uosto posto muitinės pareigūnams.

Atlikę muitinės kontrolę, Vilniaus oro uosto posto muitinės pareigūnai sulaikė 40 lagaminų su cigaretėmis, o 7 Latvijos piliečiams bei 4 asmenims be pilietybės, prisipažinusiems, kad dalis lagaminų iš rasto bagažo priklauso jiems, pritaikė administracinės atsakomybės priemones 9 surašyti protokolai, sulaikytos cigaretės).

Muitinės departamento

Komunikacijos skyrius