„Užutrakio vakarai“ palaikys Ukrainą kartu su ukrainiečio A. Chmut grupe

„Užutrakio vakarai“ palaikys Ukrainą kartu su ukrainiečio A. Chmut grupe

Andrey Chmut grupė

Visą vasarą džiuginęs XVIII tarptautinis muzikos festivalis „Užutrakio vakarai“ rugpjūčio 21-ąją kviečia į baigiamąjį koncertą. Paskutinieji muzikos akordai, kurie nuskambės Užutrakio dvaro rūmų terasoje, bus skirti Ukrainai palaikyti. 

Į šį koncertą kviečia žinomas Ukrainos saksofonininkas, kompozitorius ir muzikos prodiuseris Andrey Chmut su grupe. Vieninteliam pasirodymui Užutrakyje atvyksta muzikantai iš Didžiosios Britanijos, prie jų prisijungs vienas muzikantas iš Lietuvos.

A. Chmut yra garsus ir pripažintas muzikos pasaulio atstovas. Jis koncertavo kartu su pasaulio įžymybėmis Bob James, Eros Ramazzotii, Tina Karol, Eric Moore, Julio Iglesias ir daugeliu kitų atlikėjų. Albumo „Smoothability“ daina „Moving Forward“, įrašyta kartu su amerikiečių džiazo pianistu ir prodiuseriu „Grammy“ laureatu B. Jamesu, tapo populiariausia Amerikos radijo gigantės „Sirius XM“ daina ir gyvavo daugiau nei metus.

Debiutinis A. Chmut albumas „Smoothability“ buvo įtrauktas į 10 geriausių Ukrainos metų albumų pagal „Radio Aristocrats“ apdovanojimą „Aprize 2019“.

Festivalį remia Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė, globoja Seimo narė Edita Rudelienė. Festivalio partneris – Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija.

Išsamiau apie festivalį www.uzutrakiovakarai.lt. Koncertas vyks Užutrakio dvaro rūmų terasoje, 19 val.

 „Užutrakio vakarų“ informacija