Pagrindinis puslapis Kultūra Trio NEDA / LABUTIS / BANYS Trakuose pradeda džiazo vakarus plaukiančiame laive

Trio NEDA / LABUTIS / BANYS Trakuose pradeda džiazo vakarus plaukiančiame laive

Trio NEDA / LABUTIS / BANYS Trakuose pradeda džiazo vakarus plaukiančiame laive

Nuotraukoje: Džiazo trio NEDA / LABUTIS / BANYS

www.voruta.lt

Vienintelis Lietuvoje džiazo koncertų ciklas ant vandens,  plaukiančiame laive – „Galvės Jazz fiesta“ – pradeda muzikines keliones Galvės ežere. Tai vienas  iš Trakus ir Lietuvos džiazą reprezentuojančių renginių, kuris vyks jau keturioliktąjį sezoną. Į pirmąjį koncertą rugpjūčio 13 d. kviečia trio  NEDA / LABUTIS / BANYS.

Šiam trio – ketveri metai. 2017 m. vidury  Lietuvos džiazo virtuozai, seni scenos partneriai Vytautas Labutis ir Neda Malūnavičiūtė pradėjo muzikuoti su jaunu, kūrybingu pianistu Richardu Baniu.

Nenuostabu – nuo 1990-ųjų gyvuojantį tandemą visada traukė eksperimentai. Per ilgus partnerystės metus Vytautas ir Neda išsiugdė nepakartojamą telepatinį bendravimo stilių ir ansamblio pojūtį, kurie leidžia jiems įgyvendinti bet kokius sumanymus. Jų improvizacijų žodynas – neišsemiamas.

Trio atlieka savo originalių bei kitų autorių kompozicijų programą. Šia sudėtimi jau koncertavo Birštono, „Mama jazz“,  Kijevo „Jednist“ džiazo festivaliuose, taip pat daugelyje Lietuvos vietovių.

Rugpjūčio 13 d. 18 val. džiazo laivas išplaukia iš Trakų Salos pilies prieplaukos.

Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt

 „Galvė Jazz fiestą“ remia Lietuvos kultūros taryba, Trakų rajono savivaldybė.

„Galvės Jazz fiesta“ informacija