Pagrindinis puslapis Lietuva Sportas Trakų olimpiečius irkluotojus sutiko su gėlėmis ir šypsenomis

Trakų olimpiečius irkluotojus sutiko su gėlėmis ir šypsenomis

Sigita NEMEIKAITĖ

2012 m. rugpjūčio 9 d. Vilniaus oro uoste buvo džiaugsmingai sutikti iš Londono olimpiados grįžę trakiečiai irkluotojai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter.

Šeštąją vietą laimėjusius ir geriausiai iš Lietuvos irkluotojų olimpiadoje startavusius sportininkus sutiko Trakų rajono savivaldybės meras Vincas Kapočius, savivaldybės administracijos direktorė Asta Kandratavičienė, Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Šarūnas Ūsas, jo pavaduotojas Kęstutis Ramanauskas, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Karolina Narkevič, Seimo narys Jonas Liesys, irklavimo veteranai, sportininkų artimieji ir gerbėjai.

Savo auklėtinius linksmai pasitiko ir anksčiau iš olimpiados sugrįžęs treneris Vladislavas Sokolinskis. Prisiminęs startus Londone, treneris apgailestavo, kad finale Rolandui ir Sauliui teko pats nedėkingiausias irklavimo takelis, nes jame siautė priešpriešinis vėjas. Jų konkurentams su vėju teko kur kas mažiau kovoti. Nors medalių nepavyko iškovoti, o tokių lūkesčių jau buvo, V. Sokolinskis liko patenkintas vaikinų pasirodymu. Irklavimo specialistų nuomone, Rolando ir Sauliaus dar laukia ne viena olimpiada.

Autorės nuotr.

www.trakai.lt