„Tele2“ visam birželiui pratęsė specialų tarifą skambučiams į Ukrainą – minutės kaina 0,05 Eur

„Tele2“ visam birželiui pratęsė specialų tarifą skambučiams į Ukrainą – minutės kaina 0,05 Eur

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ klientai visą birželio mėnesį ir toliau galės naudotis specialiais tarifais skambindami ir rašydami žinutes į Ukrainą. Minutės kaina – 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur. Šie tarifai taikomi „Tele2“ privatiems ir verslo klientams, taip pat išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams.

„Mūsų šalyje – dešimtys tūkstančių nuo karo nukentėjusių ukrainiečių, todėl specialių tarifų poreikis skambinant į Ukrainą išlieka. Suprantame, kad žinojimas apie situaciją atneša ramybės, todėl užtikriname palankias sąlygas skambučiams į šią šalį. Raginu ir kitus nesustoti teikti pagalbą – ji vis dar tokia pat reikalinga, kaip ir karo pradžioje“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Operatorius į Lietuvą atvykstantiems Ukrainos pabėgėliams jau skyrė beveik 35 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. „Tele2“ duomenimis, apie 87 proc. šių SIM kortelių jau yra aktyvuotos ir naudojamos.

Su specialia „Pildyk“ SIM kortele ukrainiečiai tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos gali nemokamai ir neribotai skambinti, siųsti SMS žinutes ir naršyti Lietuvoje. Pasibaigus šiam laikotarpiui, šių kortelių turėtojai gali įsigyti bet kurį jiems aktualų planą arba pasinaudoti specialiu „Pildyk“ pasiūlymu – užsisakyti planą su neribotomis minutėmis, SMS ir 10 GB už 8,90 Eur/mėn. (Įprasta kaina 10,99 Eur).

Specialias „Pildyk“ SIM korteles turintys ukrainiečiai birželio mėnesį taip pat galės 60 minučių skambinti į Ukrainą nemokamai. Išnaudojus jas, galios įprasta minutės kaina – 0,05 Eur.

Ukrainoje esantiems „Tele2“ klientams nuo birželio 1 d. iki 30 d. skambučiai, žinutės ir mobilieji duomenys ir toliau išliks nemokami.

„Tele2“ remia Ukrainos žmonėms padedančias organizacijas nuo pat karo pradžios. Operatorius skyrė įrangos bei paslaugų „Raudonojo kryžiaus“, „Stiprūs kartu“, „Maisto banko“ organizacijoms. Prisidėjo prie Sveikatos apsaugos ministerijos kuriamos psichologinės pagalbos linijos, „Tele2“ kontaktų centro darbuotojai padėjo užtikrinti sklandžią „Stiprūs kartu“ pagalbos linijos veiklą. Skambučių kompensavimas pirmus du karo mėnesius ir kita operatoriaus teikiama parama organizacijoms siekia daugiau kaip pusę milijono eurų.

Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – paaukojo jau 1200 naudotų įrenginių į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko, patikrino ir perdavė Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms.

Aušros Virvičienės nuotr.