Pagrindinis puslapis Pasaulis Totoriai Tarptautinis seminaras „Lietuvos totorių ir karaimų istorijos šaltiniai: tyrimai ir jų perspektyvos“

Tarptautinis seminaras „Lietuvos totorių ir karaimų istorijos šaltiniai: tyrimai ir jų perspektyvos“

www.voruta.lt

Kviečiame į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto rengiamą tarptautinį seminarą „Lietuvos totorių ir karaimų istorijos šaltiniai: tyrimai ir jų perspektyvos“, kuriame Lietuvos ir užsienio šalių mokslininkai pristatys savo tyrimus, aptars naujus bendruomenių istoriją atspindinčius šaltinius, dalinsis netikėtomis įžvalgomis. Seminaras vyks gegužės 18 d. Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose, 238 auditorijoje. Seminaras rengiamas pažymint Lietuvos totorių ir karaimų įsikūrimo Lietuvoje 620-ųjų metinių sukaktį. 

Seminaro programa

Taip pat kviečiame į vieno žymiausių šiuolaikinių karaimikos tyrinėtojų Bar-Ilan (Izraelis) universiteto profesoriaus dr. DAN SHAPIRA paskaitą The Karaites vis-a-vis the Lithuanian Nobility the the Grand Duchy, kuri vyks gegužės 17 d. (trečiadienį) 17 val. Vilniau universiteto Istorijos fakultete, 218 auditorijoje. Paskaitą anglų kalba moderuoja dr. D. Troskovaitė.