Pagrindinis puslapis Sena Voruta Šiaulių vyskupijos jaunimo dienos apie pasitikėjimą gyvuoju Dievu

Šiaulių vyskupijos jaunimo dienos apie pasitikėjimą gyvuoju Dievu

Šį savaitgalį, 2009 m. rugsėjo 26 d. vyks Šiaulių vyskupijos jaunimo dienos: „Mes pasitikime gyvuoju Dievu“

Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba informuoja, kad jos prasidės Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio vadovaujamomis šv. Mišiomis Šiaulių Šv. Petro ir Pauliaus katedroje 11 val.

Po jų jaunimas rinksis Šiaulių kultūros centre, dar vėliau – skirstysis į 20 darbo grupių, kuriose vyks užsiėmimai kultūrinėmis, meninėmis, visuomeninėmis ir tikėjimo temomis. Jas ves pranešėjai iš įvairiausių Lietuvos vietovių. Šiose jaunimo dienose tikimasi sulaukti apie puse tūkstančio dalyvių iš visos Šiaulių vyskupijos.


17 val.
– jaunimas bus pakviestas į koncertą, kuriame klausysis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupių: „Apaštalai“ iš Vilniaus, repuojančio kunigo Kastyčio Šulčiaus iš Kauno ir kitų. Jaunimo dienas organizuoja Šiaulių vyskupijos Jaunimo centras.

Vyskupijose rengiamos jaunimo dienos yra dalis pasiruošimo Pasaulio Jaunimo Dienoms, kurios vyks 2011 metais Madride, Ispanijoje, programos dalis. Paskutinės Pasaulio jaunimo Dienos vyko 2008 m. Australijos mieste Sidnėjuje. Kitų metų paskutinį birželio savaitgalį penktosios Lietuvos jaunimo dienos „Kelkis ir eik“ vyks Panevėžyje. Renginiai planuojami Laisvės aikštėje ir „Cido“ arenoje, juose tikimasi sulaukti iki 7 tūkst. dalyvių. Anksčiau LJD yra vykusios Klaipėdoje, Šiauliuose ir Vilniuje.

J. Dapšausko nuotr.
 
Nuotraukoje:
Lietuviai Pasaulio Jaunimo Dienose Australijoje, Sidnėjuje, 2008 metais

www.lrytas.lt
 

Naujienos iš interneto