Pagrindinis puslapis Europa Seinų - Punsko kraštas Seinų ir Punsko krašto akcentas Vilniaus knygų mugėje

Seinų ir Punsko krašto akcentas Vilniaus knygų mugėje

 

punskas.pl

Vasario 25-28 dienomis vyks Vilniaus knygų mugė – didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse. Tai reikšminga kultūros šventė Lietuvoje ir didžiausia leidėjų, autorių, skaitytojų susitikimų vieta.

Šventėje dalyvauja Lietuvos ir užsienio šalių leidyklos, knygų prekybininkai, mokslo institutai, aukštųjų mokyklų leidybos centrai, visuomeninės organizacijos, kultūros centrai, žiniasklaidos priemonės, muziejai ir galerijos. Mugėje per keturias dienas vyks apie 400 įvairaus žanro renginių.

Portalo punskas.pl skaitytojams rekomenduojame apsilankyti Vilniaus knygų mugėje vasario 27 dieną. Šeštadienį čia vyks su mūsų kraštu susiję renginiai:

13.00 val.
Birutės Jonuškaitės knygos „Maranta“ pristatymas.
Dalyvauja autorė, D. Kajokas, P. Bražėnas
(LRS leidykla), konf. salė 5.2;

 15.00 val.
Knygos „Seinų ir Suvalkų kraštas. Kelionių vadovas“ pristatymas.
Dalyvauja J. Drungilas, A. Katilius, G. Milerytė-Japertienė,
S. Birgelis (LII), konf. salė 3.2.

Vilniaus knygų mugėje kasmet dalyvauja apie 300 leidyklų iš Lietuvos ir užsienio šalių, mugę per keturias dienas aplanko per 60 tūkstančių lankytojų. Bendras Vilniaus knygų mugės plotas – daugiau kaip 12 tūkstančių kv. m.

Mugės metu vyksta knygų pristatymai, susitikimai su Lietuvos ir užsienio rašytojais, veikia meno parodos, kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“, diskusijų klubas, įrengiamos televizijos ir radijo studijos, vyksta filmų peržiūros Knygos kino salėje, poezijos skaitymai Literatų svetainėje, šurmuliuoja amžinai gyvas bukinistų pasažas, kuriame parduodamos senų ir retesnių leidimų knygos, audio įrašai.

 Vilniaus knygų mugės programa