Pagrindinis puslapis Lietuva Seimo Lankytojų centre – knygos apie 1990 m. rinkimus į Lietuvos Respublikos Aukščiausiąją Tarybą pristatymas

Seimo Lankytojų centre – knygos apie 1990 m. rinkimus į Lietuvos Respublikos Aukščiausiąją Tarybą pristatymas

Seimo Lankytojų centre – knygos apie 1990 m. rinkimus į Lietuvos Respublikos Aukščiausiąją Tarybą pristatymas

www.voruta.lt

Rugsėjo 7 d., 16.30 val. Seimo Lankytojų centre vyks knygos „Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos dokumentai, I Tomas. 1990 metų rinkimų į LTSR Aukščiausiąją Tarybą dokumentai, I dalies I-67 ir II dalies 68-141 rinkimų apygardos“ pristatymas.

Renginyje leidinį pristatys knygos sudarytoja, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė, Birutė Valionytė.

Pranešimus skaitys straipsnių autoriai: Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila „Lietuvos Žalieji – nuo įsikūrimo iki Lietuvos TSR Aukščiausiosios Tarybos“ ir „Sąjūdžio keliu Nr. 21 į Lietuvos Nepriklausomybę“; Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Saulius Pečeliūnas „Lietuvos Demokratų partijos atkūrimas ir kelias į rinkimus“; Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Egidijus Klumbys „Lietuvos Krikščionių Demokratų partijos atkūrimo istorija (1989 m. vasaris–1990 m. kovas)“; Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Vytenis Povilas Andriukaitis „Lietuvos Socialdemokratai – Tautos kelyje į Antrąjį Atgimimą ir rinkimuose į XII šaukimo LTSR Aukščiausiąją Tarybą“; Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Justas Vincas Paleckis „Lietuvos Komunistų partijos žingsniai į savarankiškumą ir LTSR Aukščiausiosios Tarybos 1990 metų rinkimus“.

Įeinant į Seimo rūmus privaloma pateikti Galimybių pasą arba lygiavertį dokumentą.