Pagrindinis puslapis Uncategorized Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijai – dovana iš Prezidentės D. Grybauskaitės

Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijai – dovana iš Prezidentės D. Grybauskaitės

Domantas ALIŠAUSKAS, ŠLTG mokinių tarybos pirmininkas, Šalčininkai, www.voruta.lt

Šių metų rugpjūčio 31 diena daugybei Lietuvos mokyklų, taip pat ir Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijai, buvo išties džiugi ir įsimintina.Iš pačios LR Prezidentės D. Grybauskaitės gavome naują mokyklinį autobusiuką!

Nuo pat ryto S. Daukanto aikštėje prie prezidentūros tvarkingai rikiavosi naujutėlaičiai, modernūs geltonimokykliniai autobusiukai. Šalia šurmuliavo laimingi, džiaugsmu nesitveriantys mokyklų mokiniai bei mokytojai.Geltoni autobusai, papuošti tokios pat spalvos balionais, buvo perduoti 22 savivaldybėms. Ceremonijoje dalyvavo kai kurių rajonų merai, mokyklų direktoriai ir nemažai vaikų. Tarp tų laimingųjų buvome ir mes, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos mokiniai, bei Šalčininkų rajono Turgelių „Aistuvos“ gimnazija. Jai teko jubiliejinis – 800-asis – autobusas.

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitėšiemet įteikėnet 82 naujus „Volkswagen Crafter“ autobusiukus, kurie padės atokiau nuo mokyklų gyvenantiems mokiniams atvykti į mokyklą, važiuoti į varžybas, konkursus bei ekskursijas, kurvaikai patirs ir sužinos labai daug įdomių ir naudingų dalykų.

Džiugu yra ir tai, kad visuose savivaldybėms perduotuose mokykliniuose autobusuose įrengti vokiški alkoblokai. Prieš užvesdamas variklį, vairuotojas turi pasitikrinti blaivumą transporto priemonėje sumontuotu alkoholio tikrintuvu. Nuo šiol mes tikrai saugiai ir ramiai galėsime pasiekti mokyklą, aplankyti kultūrinius objektus ekskursijų metu.