Pagrindinis puslapis Uncategorized Registracija į šalies mokyklose vyksiantį konkursą moksleiviams „Euro Lyga“ artėja į pabaigą

Registracija į šalies mokyklose vyksiantį konkursą moksleiviams „Euro Lyga“ artėja į pabaigą

Jau kitą savaitę prasideda pirmasis konkurso „Euro lyga“ etapas – „Euro savaitė mokyklose“: nacionalinis elektroninis Euro testas. Spalio 20-24 dienomis visi šalies 5-8 ir 9-12 klasių moksleiviai savo mokyklose, prižiūrint kuruojančiam mokytojui, galės išmėginti jėgas spręsdami Euro testą.

Kviečiame neprarasti šios galimybės ir suskubti registruotis į konkursą internetu: registracija į konkursą. Registracija vyksta iki pat spalio 17 d. Šiek tiek vėluojantys, tačiau labai norintys dalyvauti,  prie pirmojo konkurso etapo – Euro tęsto sprendimo – galės prisijungti dar ir kitą savaitę.

Pirmame konkurso etape dalyvauja mokiniai, tačiau į antrą etapą – „Euro Lygos“: protų kovose apskričių centruose – patenka mokyklos. Penkios mokyklos kiekvienoje apskrityje, kuriose, susumavus moksleivių testų bei mokyklų aktyvumo rezultatus, pasirodys geriausiai, bus kviečiamos suformuoti 5 moksleivių komandą ir gruodžio 13 dieną susigrumti prie protų mūšio stalų.

Konkurso naujienas sekite pasinaudodami nuoroda: „Euro lygaLietuvos mokyklose.

Daugiau informacijos apie pirmąjį „Euro lygos“ etapą sužinosite čia: I etapas – Nacionalinis elektroninis Euro testas.

Konkursą „Euro lyga“ inicijuoja LR Švietimo ir mokslo bei Finansų ministerijos. Konkursas yra viena iš priemonių patraukliai supažindinti šalies moksleivius su besikeičiančiais pinigais ir jų pasikeitimo procesu bei reikšme.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt