Pagrindinis puslapis Naujienos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus virtualiame pasaulio moterų lyderių susitikime

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus virtualiame pasaulio moterų lyderių susitikime

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus virtualiame pasaulio moterų lyderių susitikime

www.voruta.lt

Rokfelerio fondas ir Džordžtauno universitetas, bendradarbiaudamas su Jungtinėmis Tautomis paskelbė ataskaitą, skirtą moterų padėčiai aptarti ir dar sparčiau stiprinti jų įtaką visame pasaulyje „Beijing+25 Accelerating Progress for Women and Girls“.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė aktyviai prisidėjo rengiant šią ataskaitą, o pirmadienį, rugsėjo 14 d., Prezidentė su kitomis pasaulio moterimis lyderėmis susitiks nuotolinėje konferencijoje. Čia taip pat dalyvaus buvusi JAV valstybės sekretorė Hilari Klinton, buvusi Airijos Prezidentė Mary Robins ir kitos žinomos moterys, savo sričių lyderės.

Ataskaita „Beijing+25 Accelerating Progress for Women and Girls“ skirta prieš 25 metus Jungtinių Tautų inicijuotai ir priimtai Pekino deklaracijai paminėti. Šioje deklaracijoje išskiriamos 12 pagrindinių sričių (skurdas, švietimas ir mokymas, sveikata, smurtas ir kt.), kuriose reikia imtis skubių veiksmų, užtikrinančių didesnę lyčių lygybę ir galimybes.

Su visa ataskaita „Beijing+25 Accelerating Progress for Women and Girls“ galima susipažinti čia. (https://www.rockefellerfoundation.org/report/beijing25-accelerating-progress-for-women-and-girls/)