Pagrindinis puslapis Sena Voruta Prezidentas, Seimo Pirmininkas ir premjeras aptarė ES reikalų koordinavimo modelį Lietuvoje

Prezidentas, Seimo Pirmininkas ir premjeras aptarė ES reikalų koordinavimo modelį Lietuvoje

Pirmadienis, 2003 m. birželio 30 d. (Vilnius)
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Rolandas Paksas su Seimo Pirmininku Artūru Paulausku ir Ministru Pirmininku Algirdu Brazausku aptarė Europos Sąjungos reikalų koordinavimo modelį Lietuvoje.

Prezidentas R. Paksas išdėstė savo požiūrį į tai, kaip turėtų būti koordinuojami valstybinių institucijų veiksmai, kad Lietuva turėtų vieningą poziciją visais ES klausimais ir šioje europinėje organizacijoje užtikrintų geresnį atstovavimą mūsų šaliai bei jos piliečių interesams.

Valstybės vadovas pabrėžė, kad svarbiausiai – išlaikyti egzistuojančią valstybės sąrangą nekeičiant valstybinių institucijų balanso.

Respublikos Prezidentas pažymėjo, kad jo pozicija Konstitucijos keitimo klausimu yra vienareikšmiška. Šalies vadovo įsitikinimu, Konstitucijos keitimas turi būti minimalus ir susijęs tik su būtinybe apibrėžti Lietuvos santykį su ES institucijomis, nekeičiant dabartinėje Konstitucijoje įtvirtintos valstybės valdžios sąrangos.

Naujienos iš interneto