Prezidentas pasveikino Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga

Prezidentas pasveikino Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Ukrainos Prezidentą Volodymyrą Zelenskį ir visus šalies žmones Ukrainos Nepriklausomybės dienos proga.

„Šią prasmingą dieną minint tokiu įtemptu metu, besitęsiant Rusijos karui, linkiu Jums, Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams kuo didžiausios stiprybės ir susitelkimo. Ukraina nugalės. Lietuva visada buvo ir bus su Jumis“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Prezidentas sveikinime teigia, kad Lietuvos žmonės žino, ką reiškia gyventi agresoriaus pašonėje, todėl yra neabejingi Ukrainai ir nepaprastą drąsą bei ryžtą demonstruojantiems jos žmonėms. Šalies vadovas patikino, kad Lietuva ir toliau visapusiškai rems Ukrainą teikdama karinę, humanitarinę, finansinę ir ekspertinę paramą.

„Ir toliau telksime demokratinės tarptautinės bendruomenės partnerius teikti Ukrainai nenutrūkstamą, ilgalaikę ir visokeriopą pagalbą bei didinti spaudimą agresoriui. Būsime kartu su Ukraina iki pergalės. Su visa tarptautine bendruomene esame pasirengę padėti įgyvendinant Ukrainos atstatymo planą“, – teigia Prezidentas.

Šalies vadovas taip pat teigia itin vertinantis, kad net ir vykstant karui Ukraina ryžtingai žengia reformų keliu, kurį Lietuva tvirtai remia. Prezidentas pažadėjo, kad Lietuva ir toliau bus Ukrainos balsu Europoje siekiant kuo greitesnės šalies narystės Europos Sąjungoje.

Prezidento komunikacijos grupė

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.