Pagrindinis puslapis Sena Voruta Prezidentas kviečia aukštųjų mokyklų, mokslo, kultūros ir meno institucijų vadovus rengti Tautinio orumo ugdymo programą

Prezidentas kviečia aukštųjų mokyklų, mokslo, kultūros ir meno institucijų vadovus rengti Tautinio orumo ugdymo programą

Penktadienis, 2003 m. liepos 4 d. (Vilnius)
 
Lietuvos Respublikos Prezidentas Rolandas Paksas laišku kreipėsi į aukštųjų mokyklų, mokslo, kultūros ir meno institucijų vadovus su kvietimu prisidėti rengiant Tautinio orumo programą, numatančią socialines, kultūrines ir pilietines permainas visuomenėje bei padedančią sutikti XXI-ojo amžiaus iššūkius.

„Tautinis orumas – tai suvokimas to reikšmingumo, kurį žmogui suteikia jo priklausomybė savo šaliai, tautai ir valstybei“, – sakoma Prezidento laiške.

Valstybės vadovas nurodė, jog pagrindinis programos tikslas yra ugdyti Lietuvos žmonių pasididžiavimą savo šalimi, pristatyti šalies piliečiams ir pasauliui Lietuvą kaip modernią ir kartu saugančią tradicines bendražmogiškas vertybes valstybę, skatinti pilietiškumą ir patriotizmą.

Prezidentas R. Paksas pasveikino visus aukštųjų mokyklų, mokslo, kultūros ir meno institucijų vadovus su karaliaus Mindaugo karūnavimo 750-uoju Jubiliejumi ir pažymėjo, kad ši šventė yra puiki proga apmąstyti ne tik valstybės ir tautos nueitą kelią, bet ir ateitį.

Naujienos iš interneto