Pagrindinis puslapis Pasaulis Išeivija Premjeras A. Butkevičius susitiko su Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderiais

Premjeras A. Butkevičius susitiko su Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderiais

lrv.lt

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius priėmė Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) atstovus. Premjeras drauge su krašto apsaugos ministru Juozu Oleku atsakė į susitikimo dalyvių klausimus, kalbėjosi apie tokius aktualius klausimus kaip krašto apsaugos finansavimas, naujų eksporto rinkų paieška ir Lietuvos inovacijų plėtros 2014–2020 metų programa.

„PLJS lyderiai įdeda didelį indėlį kuriant Lietuvos įvaizdį pasaulyje, išlaikant lietuvybę bei pritraukiant investicijas į Lietuvą. Dažnai grįždami į Lietuvą diskutuojate su verslo, mokslo, kultūros ir politikos atstovais bei ieškote geriausių sprendimų modernios Lietuvos kūrimui“, – susitikime pabrėžė premjeras.

PLJS atstovai Vyriausybėje taip pat susitiko su verslo skatinimo agentūros „Versli Lietuva“ ir „Investuok Lietuvoje“ atstovais, kurie pristatė savo veiklą ir artimiausius planus.

Gruodžio 21 d. Vilniuje vyko Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos mokymai, kuriuose dalyvavo jaunieji lietuviai iš keturiolikos šalių. Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos, įkurtos 1972 metais, tikslas – atstovavimas pasaulio lietuvių jaunimo interesams bei visuomenei ir valstybei naudingos pasaulio lietuvių veiklos skatinimas ir vykdymas. Šiuo metu PLJS vienija 40 lietuvių jaunimo sąjungų visame pasaulyje ir yra įkūrusi savo atstovybę Lietuvoje, kuri vysto bendradarbiavimą su Lietuvos valstybinėmis institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, privačiomis įmonėmis.

Nuotr.: BFL, Andrius Ufartas