Pagrindinis puslapis Kultūra Penktadienį bus teikiami svarbiausi Kultūros ministerijos apdovanojimai

Penktadienį bus teikiami svarbiausi Kultūros ministerijos apdovanojimai

Penktadienį bus teikiami svarbiausi Kultūros ministerijos apdovanojimai

www.voruta.lt

Spalio 8 d. 14 val. Kultūros ministerijos Baltojoje salėje kultūros ministras Simonas Kairys šešiems Lietuvos kultūrai ir menui nusipelniusiems asmenims įteiks aukščiausius Kultūros ministerijos kasmet skiriamus apdovanojimus – garbės ženklus „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Garbės ženklais „Nešk savo šviesą ir tikėk“ šiemet apdovanojami pedagogė Dalia Adelė Augunas, režisierė, aktorė ir rašytoja Birutė Marcinkevičiūtė, aktorė Violeta Podolskaitė, choreografė, šokėja ir pedagogė Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, bibliotekininkė ir bibliografė Zita Sinkevičienė, Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės vadovas Sigitas Šamborskis.

Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ skiriamas Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams už dešimties pastarųjų metų veiklą kultūros ir meno srityje.

Maloniai kviečiame renginyje dalyvauti ir žiniasklaidos atstovus. Primename, kad patekti į Kultūros ministerijos pastatą galima su Galimybių pasu, o renginio metu būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Kultūros ministerijos archyvo nuotrauka