Pagrindinis puslapis Europa Lietuva - Rusija PBK transliuojančios įmonės vadovė J. Butkevičienė: tai – provokacija

PBK transliuojančios įmonės vadovė J. Butkevičienė: tai – provokacija

Bendrovės „Baltic Media Alliance“ vadovė Jolanta Butkevičienė išplatintame pranešime spaudai teigia, kad laida apie Sausio 13-osios įvykius per „Pervyj baltyjskij kanal“ („Pirmasis Baltijos kanalas“, PBK) buvo parodyta jai atostogaujant, o pačią laidą vadina provokacija.

„Noriu atsiprašyti Lietuvos žmonių, kad per vieną iš mūsų holdingo retransliuojamų kanalų (PBK) buvo parodyta kiekvieno lietuvio pilietinius jausmus užgaunanti laida apie visai šaliai skaudžius 1991 m. sausio 13-osios įvykius“, – teigiama išplatintame pranešime.

J. Butkevičienė teigia, kad nutraukusi atostogas grįžta į Lietuvą. Ji teigia, kad „prisiimdama asmeninę atsakomybę“ sieks išsiaiškinti, kodėl tokio turinio laida pasiekė eterį.

„Nors didžiąją dalį laidų tik retransliuojame, jaučiame didžiulę atsakomybę prieš Lietuvos visuomenę ir savo partnerius, todėl nuolat dedame pastangas, siekdami maksimaliai kontroliuoti retransliuojamų kanalų turinį. Tad mano atostogų metu parodyta laida man, kaip vadovei, taip pat buvo didžiulis akibrokštas, kurį vertinu kaip provokaciją“, – cituojama J. Butkevičienė.