Pagrindinis puslapis Autoriai Gaidamavičiūtė Ona Pavasario džiaugsmo giesmės Aukštadvario bibliotekoje

Pavasario džiaugsmo giesmės Aukštadvario bibliotekoje

Pavasario džiaugsmo giesmės Aukštadvario bibliotekoje

Onos Gaidamavičiūtės nuotr.

www.voruta.lt

Pavasario švenčių proga balandžio mėnesio pradžioje, prieš pat Šv. Velykas, Trakų viešosios bibliotekos filiale – Aukštadvario bibliotekoje –atidaryta gamtos menotyrininkės, fotografės, dailininkės, iliustratorės, redaktorės, muziejininkės, monografijos „Aukštadvaris“ redaktorės Onutės Gaidamavičiūtės gamtos fotografijų paroda „Giedu pavasario džiaugsmą“.

Parodos autorė Ona Gaidamavičiūtė. Ramunės Jarmalavičiūtės nuotr.

Parodoje – arti dvidešimties pavasarėjančios gamtos fotografijų, kuriose daugiausia – parskridusių iš šiltų kraštų paukščių, taip pat besiskleidžiančios žalumos bei pirmųjų pavasario vaizdai. Čia pavasarį sveikina ir gervės, ir gulbės giesmininkės, ir baltieji gandrai, ir didieji baltieji garniai, ir šelmeninės kregždės, ir kikiliai, ir pievinės lingės bei kiti sparnuočiai. Sparnuočiai fotografuoti autorės tėviškėje, Stakliškių apylinkėse.

 

Onos Gaidamavičiūtės nuotr.

Parodos autorė paukščiais domisi, juos stebi ir fotografuoja jau daugiau kaip dvidešimt metų, dar nuo mokyklos laikų, yra Lietuvos ornitologų draugijos narė.

Onutės Gaidamavičiūtės gamtos fotografijų paroda Aukštadvario bibliotekoje veiks visą balandžio mėnesį, o nuo balandžio 12 dienos parodą jau galės aplankyti visi bibliotekos lankytojai ir skaitytojai.

Onos Gaidamavičiūtės nuotr.

Siūlome pasidairyti ir po virtualią Onutės Gaidamavičiūtės fotografijų parodą, sukurtą Aukštadvario bibliotekos vedėjos Ramunės Jarmalavičiūtės: https://www.youtube.com/watch?v=qCssPMgYoso&ab_channel=RamuneJarmalaviciute