Pagrindinis puslapis Europa Paskelbti konkurso „Euromedija 2013“ laureatai

Paskelbti konkurso „Euromedija 2013“ laureatai

Ketvirtadienį „Europos namuose“ paskelbti žiniasklaidos konkurso „Euromedija 2013“ nugalėtojai. Paskelbti geriausi 2013-ųjų metų spaudos, televizijos, radijo, interneto, regioninės žiniasklaidos, fotožurnalistikos ir socialinės medijos darbai ir apdovanoti jų autoriai.

 

„Smagu, kad konkursui buvo pateikta darbų, kurie peržengė politinės darbotvarkės klausimus ir pasižymėjo gilia analize, netikėtu požiūriu ir originalia forma. Kai kurie darbai įvairiapusiškai nagrinėjo galimą ES iniciatyvų poveikį Lietuvai. Tad autoriams būti šiame konkurse pastebėtiems žiniasklaidos profesionalų ir politikos mokslų ekspertų komisijos yra tikras įvertinimas“, – sakė Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas Giedrius Sudikas. 

 

 

Konkurso „Euromedija 2013“ nominacijų laureatai:

 

Nominacijos „Metų publikacija spaudoje“ laureate tapo žurnalistė Guoda Pečiulytė už straipsnį „Jau kuriamas Europos Sąjungos žlugimą pranašaujantis menas“ dienraštyje „Lietuvos rytas“.

 

Nominacijos „Metų televizijos darbas“ nugalėtojas – LRT televizijos žurnalistas Ignas Krupavičius už televizijos reportažą „Nauja ES narė – Kroatija“.

 

Nominacijos „Metų darbas socialinėje medijoje“ laureatu paskelbtas tinklaraštininkas Edvardas Pocius už įrašą „Ar tai – #naujienos? Pokalbis su Jaume Duch Guillot“.

 

Nominacijos „Metų publikacijos interneto portale“ laimėtoju pripažintas Vidas Rachlevičius už straipsnį „XXI amžiaus megatendencija“ portale „eversus.lt“.

 

Nominacijos „Metų darbas regioninėje žiniasklaidoje“ laureate tapo laikraščio „Kėdainių mugė“ žurnalistė Vilija Mockuvienė už publikaciją „Europos Parlamentas – gąsdinantis, svetimas ir savas“.

 

Nominacijos „Metų radijo darbo“ apdovanojimas atiteko žurnalistei Živilei Kropaitei už radijo reportažą „Skuodas: teigiamos emigracijos pusės“ LRT radijuje.

 

Nominacijos „Metų nuotrauka“ laureate tapo Inga Juodytė už nuotrauką „Europa žengia į priekį“.

 

Specialiu komisijos prizu vertinimo komisija apdovanojo LRT televizijos žurnalistę Kristina Jackūnaitę už TV reportažų ciklą „Ukrainos sprendimas – didžioji Rytų partnerystės susitikimo intriga“.

 

 

Daugiau informacijos (informacija apie apdovanojimų renginį ir  nuotraukos): http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/06032014_euromedija_apdovanojimai_2013_lt.htm