Pagrindinis puslapis Lietuva Minėjimai Pagerbsime Lietuvos Vietinę rinktinę ir Enzio Jagomasto šeimą

Pagerbsime Lietuvos Vietinę rinktinę ir Enzio Jagomasto šeimą

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga gegužės 18 d. (sekmadienį) organizuoja tradicinę eiseną, skirtą pagerbti Vietinės rinktinės karius ir E. Jagomasto šeimą.

Renginio dalyvių kolona su tautine simbolika 11:00 val. pajuda nuo Panerių geležinkelio stoties (Agrastų g. 5, Aukštieji Paneriai) ir 11:30 val. pasiekia Panerių memorialą, kur nuskambės patriotinės kalbos ir bus padėtos gėlės kariams savanoriams atminti.

Kviečiame dalyvauti šiame prasmingame minėjime ir kartu pagerbti savo tautos didvyrius!

Mes neužmirštame savo kovotojų. Vietinės rinktinės vyrai drąsiai kovėsi prieš „Armijos Krajovos“ žudikus, didelė jų dalis dalyvavo „Sedos“ mūšyje prieš įžygiuojančius kruvinus ir purvinus „išvaduotojus“ iš Rytų, vėliau įsijungė į ginkluotą partizaninį judėjimą.

Daug jų žuvo, o kurie liko gyvi, pergalės laukė labai ilgai, bet visada tikėjo, kad kada nors Lietuva taps laisva, kad kada nors Vilniaus Gedimino pilies bokšte plevėsuos Trispalvė. Ši diena išaušo, tačiau kova dar nebaigta, ją privalo užbaigti jaunieji patriotai, kurie sukurs lietuvišką tautinę valstybę.

Visi, jauni ir pagyvenę, kurie nėra abejingi mūsų Tautai ir Tėvynei, dalyvauja Vasario 16-osios eitynėse Kaune, Kovo 11-osios eitynėse Vilniuje, o gegužės mėnesį žygiuoja Paneriuose.

Ir niekas jau nesustabdys upės bėgimo ir naujo, tautinio pakilimo!
Garbė didvyriams! Tegyvuoja kova!

l.e.p. Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas
Mindaugas Sidaravičius

Dalyvių dėmesiui

Traukinys iš Vilniaus stoties išvyksta 10:00.
Paneriuose būna 10:12.

Traukinys iš Kauno stoties išvyksta 09:09.
Paneriuose būna 10:27.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga
www.ltjs.lt