Pagrindinis puslapis Uncategorized Paežerių pagrindinė mokykla atšventė 150 metų jubiliejų

Paežerių pagrindinė mokykla atšventė 150 metų jubiliejų

Lapkričio 30 d. Vilkaviškio rajono Paežerių pagrindinė mokykla iškilmingai pažymėjo savo veiklos 150 metų jubiliejų. Ši mokykla savo istoriją skaičiuoja nuo 1868 metų, kai vienoje iš Paežerių valsčiaus namo patalpoje buvo įsteigta trijų skyrių kaimo pradinė mokykla. Dabar mokykloje veikia priešmokyklinio ugdymo grupės, tęsiamos buvusios tradicijos, vyksta įdomi popamokinė veikla, mokiniai aktyviai dalyvauja respublikiniuose konkursuose, projektuose.

Šventinis minėjimas prasidėjo Šv. Mišiomis Paežerių koplyčioje. Vėliau šventė persikėlė į mokyklos aktų salę, kur mokyklos mokiniai, jų tėveliai bei mokytojai visiems susirinkusiems dovanojo meninę programą. Renginio metu buvo prisiminta mokyklos istorija, skambėjo gausiai susirinkusių svečių sveikinimai ir palinkėjimai. Visi buvo kviečiami kartu atlikti mokyklos himną, kiekvienam įteiktas lankstinukas su mokyklos istorija, kurioje pažymėti svarbiausi mokyklos įvykiai.

Į šventę pasveikinti mokyklos su gražiu jubiliejumi atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Pilviškių seniūnijos seniūnas Vytautas Judickas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Sveikindamas Paežerių pagrindinės mokyklos bendruomenę gražaus jubiliejaus proga, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka visai mokyklos bendruomenei linkėjo ir toliau sėkmingai gyvuoti: „Bet kada atvyktum į šią mokyklą, visada esi šiltai priimamas, tai išskirtinė mokykla, kurioje visada malonu lankytis. Linkiu, kad mokyklai netrūktų mokinių, nes tai yra pagrindas, ir ši mokykla toliau sėkmingai dirbtų ir ugdytų mūsų rajono vaikus“.

Pasidžiaugti švente atvyko ir buvę šios mokyklos direktoriai, pavaduotojai, mokytojai ir mokiniai, atstovės iš Šakių rajono Plokščių mokyklos, su kuria jau ilgus metus Paežerių pagrindinę mokyklą sieja graži draugystė. Visi negailėjo mokyklos bendruomenei sveikinimų, šiltų žodžių, gražių palinkėjimų.

Mokyklos direktorės pareigas laikinai einanti Roma Ciplijauskienė dėkojo visiems atvykusiems kartu pasidžiaugti gražiu jubiliejumi, buvusiems mokykloms vadovams įteikė po dovanėlę ir pabrėžė, jog be visų jų sunkaus darbo ir pastangų mokykla nebūtų tokia, kokia yra dabar – pilna gyvybės, gabių mokinių, atsidavusių mokytojų. Ji taip pat dėkojo visam mokyklos personalui, įteikė jiems padėkos raštus.

Po oficialios renginio dalies, visi susirinkusieji buvo pakviesti pabendrauti, pasidalinti savo prisiminimais apie mokyklą prie vaišių stalo.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės inf.

Šaltinis – http://www.vilkaviskis.lt/index.php?1183427627