Pagrindinis puslapis Lietuva Rytų Lietuva Paberžės „Verdenės“ vidurinei mokyklai Vilniaus rajone – dvidešimt

Paberžės „Verdenės“ vidurinei mokyklai Vilniaus rajone – dvidešimt

Valė ČEPLEVIČIŪTĖ

Vilniaus rajono Paberžės „Verdenės“ vidurinė mokykla švenčia gražų 20-mečio jubiliejų.

Europarlamentarė Laima Andrikienė, gavusi kvietimą atvykti į šventę, atidėjo svarbius susitikimus ir darbus, kad 2012 m. rugsėjo 14 d. galėtų dalyvauti jubiliejaus šventėje ir pasveikinti šią puikią mokyklą nuo įkūrimo 1992 metais išaugusią į svarbų lietuvybės židinį Vilnijos krašte.

Mokyklos direktorė Vanda Nivinskienė atvirai visiems – svečiams ir mokiniams – prisipažino, kad per tuos metus būta sunkių akimirkų, bet mokykla jas įveikė. L. Andrikienė, atsiliepdama į šiuos direktorės žodžius, pasakė, kad gerai pažinodama mokyklos vadovę kaip tvirtą žmogų supranta, jog valdžios žmonės ne viską padarė dėl šios mokyklos, kuri yra tikras šviesos centras šiame Lietuvos kampelyje. Sveikindama mokyklos bendruomenę ir Paberžės gyventojus su mokyklos jubiliejumi europarlamentarė linkėjo jos auklėtiniams užaugti šviesos vaikais, kurie gyvenime atstovautų didžiausioms ir kilniausioms vertybėms.

Nors mokykla ir renovuota, tačiau iki šiol neturi nei aktų, nei sporto salės, todėl jubiliejinė šventė vyko kieme, po skaidriu rugsėjo dangumi. Mokiniai su mokytojais lapas po lapo vertė „Verdenės“ istorijos metus ir šauniai traukė savo himną: „Bėk, „Verdene“, į gyvenimą…“

Septyniolika metų čia dirbusi mokytoja Marija Mažeikienė neabejoja, kad šiandien „Verdenė“ verta ir gimnazijos statuso, ir naujo priestato. Būtų gerai, kad šių bei europarlamentarės L. Andrikienės žodžių nepamirštų svečiai iš Seimo, Švietimo ir mokslo ministerijos, Prezidentūros, Vyriausybės, Vilniaus rajono savivaldybės. Ir tada, per kitą sukaktį, „Verdenė“ galės pasakyti, kad 20-mečio jubiliejiniai linkėjimai išsipildė.

Klaudijaus Driskiaus nuotr.

Nuotraukoje: L. Andrikienė

Naujienos iš interneto